0 грн.
Зробити замовленняБілосніжна відкрита посмішка – це не просто гарно. Європейські вчені прийшли до висновків, що посмішка дозволяє нам краще почувати себе психологічно та виглядати більш привабливими в очах оточуючих. Посмішка допомагає зняти стрес, позбавитися відчуття тривоги, піднімає настрій та навіть допомагає більше заробляти! А ще, науково доведено, що щира посмішка подовжує життя.
Отже, гарна посмішка є запорукою успіху та впевненості у собі, а головною складовою чарівної посмішки є здорові, білі зуби. Тільки регулярний, правильно підібраний догляд та своєчасні відвідини стоматолога гарантують білизну та здоров’я вашої посмішки да довгі роки.
Як правильно підібрати зубну пасту.
Зубна паста є найбільш популярним та важливим продуктом для догляду за ротовою порожниною. Чи звертали ви увагу, як зазвичай ми купуємо тюбик пасти та чим саме керуємось при його виборі? На наші вподобання дуже часто впливає комерційна реклама, поради друзів чи батьків, ефект новизни - такої зубної пасти в мене ще не було, чи навіть й просто спонтанне рішення: пішли до супермаркету за продуктами та на автоматі вкинули до корзини яскраву коробочку. Якщо ви впізнали у цих ситуаціях себе – варто прислухатись до порад стоматологів-гігієністів та підійти до питання вибору та купівлі зубної пасти більш розважно.
Види зубних паст.
Перед тим, як придбати цей продукт, потрібно чітко розуміти – які саме завдання він має вирішувати. Для зручності можна розділити зубні пасти на три групи:
- гігієнічні;
- лікувально-профілактичні;
- спеціалізовані.
Гігієнічна зубна паста не має у складі спеціальних лікувальних складових чи відбілюючих компонентів, підходить для регулярного використання тим, хто не має проблем із зубами. Вона має якісно очищати зуби та освіжати ротову порожнину. Окрім основних «робочих» компонентів – абразиву, фтору, зволожувачів та ароматизаторів, деякі виробники можуть додавати екстракти лікувальних трав, які мають антибактеріальні властивості. Зубні пасти із таким складом окрім якісного очищення, запобігають появі карієсу, пародонтозу та інших запальних процесів у ротовій порожнині.
Лікувально-профілактичні зубні пасти складаються з натуральних та синтетичних інгредієнтів, які активно впливають на зуби та ясна та, в залежності від вектору дії, поділяються на декілька категорій:
- антикаріозні пасти містять спеціальні компоненти, які насичують зубну емаль необхідними мікроелементами, запобігаючи появі карієсу;
- протизапальні пасти мають у складі комплекси антисептичних речовин, наприклад, витяжки з лікарських рослин, які допомагають зняти запалення, підняти місцевий імунітет та покращити стан ясен. Такі пасти слід використовувати курсами або ж – за необхідністю.
- десенсибілізуючі зубні пасти – це спеціальний продукт, що знижує чутливість зубів від різних подразнюючих факторів. Вони мають у складі біологічно активні елементи, що «закривають» дентинні канальці емалі, в результаті чого зменшуються неприємні відчуття та знижується чутливість. Такі пасти не варто використовувати на постійній основі, оскільки із-зі своєї делікатної, малоабразивної структури вони видаляють зубний наліт не дуже ефективно.
- відбілюючі зубні пасти можуть містити соду, деревинне вугілля чи інші активні натуральні компоненти, що сприяють глибокій очистці емалі від забарвлюючих пігментів, які є у напоях та їжі. Цей продукт слід використовувати курсами або у поєднанні із звичайними гігієнічними зубними пастами. Людям, які мають підвищену чутливість зубів варто використовувати такі пасти з обережністю, тому що їх активне використання може призвести до стончення емалі.
Поради експерта по вибору зубної пасти:
1. зверніть увагу на вміст фтору: цей мікроелемент забезпечує захист та відновлення емалі. Але висока концентрація фтору не завжди корисна, якщо у вашому регіоні вода та ґрунт містять велику кількість фтору, то кращим варіантом для використання буде зубна паста із кальцієм, яка вирішує ті самі завдання.
2. обов’язково обязательно читайте склад, бо не всі компоненти можуть бути корисними. До прикладу, варто уникати паст, у складі яких є:
- SLS (лаурилсульфат натрію). Цей піноутворювач є не лише некорисним, але й може спровокувати появу мікротріщин на слизових тканинах ротової порожнини;
- Calcium carbonate, silicates (карбонат кальцію, силікати). Ці абразивні компоненти не слід використовувати для чутливої та тонкої емалі;
- Цукор. Цукор у складі зубної пасти має руйнівну дію на емаль, тому краще обирати пасти із сахарином чи іншими підсолоджувачами.
3. абразивні часточки мають у складі більшість зубних паст. З їхньою допомогою ефективно видаляється зубний наліт та м’яко полірується зубні емаль. Безпечність використання залежить від розміру мінеральних очищаючих компонентів, тому завжди потрібно звертати увагу на індекс RDA, що вказаний на упаковці: чи він більший – тим вищою є абразивність продукту.указанный на упаковке, чем он больше – тем выше абразивность.
- RDA 60 – 110. Оптимальний варіант для щоденного догляду за здоровими зубами та яснами.
- RDA 20-50. Пасти із низьким індексом абразивності слід використовувати людям, які мають підвищену чутливість зубної емалі.
- RDA 0-20. Ці пасти підходять діткам до 3 років.
Дитяча зубна паста.
Окремим важливим питанням є вибір зубної пасти для дітей. Регулярний догляд за зубами малечі слід починати із появою першого зубчика, адже на думку стоматологів, стан молочних зубів має безпосередній вплив на здоров’я постійних зубів. При покупці засобів для догляд слід враховувати:
- склад продукту: паста не має містити сульфатних сполук, парабенів, диоксиду титану, SLS, шкідливих консервантів.
- вік дитини: від цього залежить склад та концентрація корисних речовин – ксиліту, казеїну, органічних фторидів, абразивних складових – все це має чітко відповідати віку вашої дитини.
- смак. Солодкі, фруктові смаки дитячої зубної пасти допоможуть привчити малечу до щоденних гігієнічних процедур. Беручи до уваги, що маленькі дітки це не вміють спльовувати залишки пасти на ополіскувати ротика, слід обирати продукт із натуральними підсолоджувачами.
У нашому магазині ви зможете купити зубну пасту для дорослих та дітей, а також зубні щітки, ополіскувачи, зубні йоржики та інші засоби для догляду за ротовою порожниною.