0
0

Зубні пасти

Хіт продажу
1
Основною причиною будь-якого ротового неприємного запаху є патологічні процеси, які відбуваються безпосередньо в порожнині вашого рота (90% випадків). Дослідження цієї проблеми вказують на те, що часто неприємні запахи обумовлені наявністю бактеріаль..
225 грн.
Хіт продажу
1
Основною причиною збільшеної чутливості зубів є розкриті шийки зубів та стертість емалі, спричинені використанням несумісних зубних щіток або постійним тиском на тонкий шар емалі на переході від коронки зуба до дентину. Інноваційний дуо-комплекс HAP+..
367 грн.
1
Паста Mirawhite® gelee забезпечує всебічний захист за допомогою ефективного інноваційного комплексу, який дбайливо видаляє пігментацію з зубів і сприяє поверненню і збереженню природної білизни. Поверхнева пігментація зубів і наліт видаляються шляхом..
440 грн.
Новинка 2023
0
Представлена зубна паста має цікавий приємний фруктовий смак. У ній немає парабенів та лаурилсульфат натрію, що означає - ця паста дійсно якісна та підійде практично кожному. Якщо вас хвилює стан зубів, то потрібно їх оберігати і ця паста ідеально сп..
73 грн.
Хіт продажу
2
Неприємний запах з ротової порожнини може виникати через патологічні процеси, що здатні відбуватися в самому роті (90% випадків). Здійснені дослідження підтверджують, що часто винуватець цієї проблеми - бактеріальний нальот на поверхні язика. Наліт п..
383 грн.
Новинка 2023
Хіт продажу
1
Зубна паста brush-baby Applemint призначена для дітей від 0 до 3 років і вражає своїм освіжаючим яблучним смаком. Ця спеціально розроблена формула забезпечує ефективне очищення зубів та догляд за ніжними ясенами малюків. Вона містить безпечні для діт..
73 грн.
Хіт продажу
1
Ця зубна паста має унікальне поєднання ксилітолу і фтору та призначена для захисту зубів від карієсу. Дослідження показують: пасти, збагачені фтором та ксилітолом більш ефективні, ніж тільки фторомістні пасти. Ця смачна м'ятна паста стимулює дітей до..
214 грн.
Хіт продажу
1
Зубна паста вражає своєю унікальною комбінацією ксилітолу і фтору, спрямованою на ефективний захист зубів від карієсу. Дослідження науковців підтверджують, що пасти, які об'єднують у собі фтор і ксилітол, проявляють більшу ефективність порівняно з па..
224 грн.
Хіт продажу
2
Відсьогодні ваша улюблена зубна паста ще більш дієвіша у боротьбі з карієсом! Амінофториди у ній замінені на активну сполуку — натрій фторид, яка перешкоджає бактеріям руйнувати зубну емаль. Використовуйте її і суттєво знижуйте ризик розвитку та необ..
179 грн.
Хіт продажу
1
Зубна паста вражає своєю унікальною комбінацією ксилітолу і фтору, спрямованою на ефективний захист зубів від карієсу. Наукові дослідження підтверджують, що пасти, які поєднують у собі фтор і ксилітол, виявляють більшу ефективність у порівнянні з пас..
224 грн.
Хіт продажу
1
Запропонована зубна паста вражає цікавим та приємним фруктовим смаком. Важливо відзначити відсутність у її складі парабенів та лаурилсульфату натрію, що свідчить про високу якість цього продукту та його придатність для практично будь-якої людини. Якщ..
214 грн.
Новинка 2023
Хіт продажу
1
Органічна зубна паста для дітей віком від 3 років з ароматом яблука та м'яти, збагачена ксилітолом, становить чудову альтернативу для тих малят, які не прихильні до м'ятних паст. М'яка, ніжна та смачна, вона ідеально підходить для зроблення чищення з..
267 грн.
Хіт продажу
1
Зубна паста Applemint від Brush-baby призначена спеціально для дітей віком від 0 до 3 років, пропонує ефективний та безпечний спосіб догляду за зубами найменших. Завдяки унікальній формулі, ця зубна паста надає комплексний підхід до оральної гігієни ..
214 грн.

Білосніжна відкрита посмішка – це  не просто гарно. Європейські вчені прийшли до висновків, що посмішка дозволяє нам краще почувати себе психологічно та виглядати більш привабливими в очах оточуючих. Посмішка допомагає зняти стрес, позбавитися відчуття тривоги, піднімає настрій та навіть допомагає більше заробляти! А ще, науково доведено, що щира посмішка подовжує життя.

Отже, гарна посмішка є запорукою успіху та впевненості у собі, а головною складовою чарівної посмішки є здорові, білі зуби. Тільки регулярний, правильно підібраний догляд та своєчасні відвідини стоматолога гарантують білизну та здоров’я вашої посмішки да довгі роки. 

Як правильно підібрати зубну пасту. 

Зубна паста є найбільш популярним та важливим продуктом для догляду за ротовою порожниною. Чи звертали ви увагу, як зазвичай ми купуємо тюбик пасти та чим саме керуємось при його виборі? На наші вподобання дуже часто впливає комерційна реклама, поради друзів чи батьків, ефект новизни -  такої зубної пасти в мене ще не було, чи навіть й просто спонтанне рішення: пішли до супермаркету за продуктами та на автоматі вкинули до корзини яскраву коробочку. Якщо ви впізнали у цих ситуаціях себе – варто прислухатись до порад стоматологів-гігієністів та підійти до питання вибору та купівлі зубної пасти більш розважно.

Види зубних паст. 

Перед тим, як придбати цей продукт, потрібно чітко розуміти – які саме завдання він має вирішувати. Для зручності можна розділити зубні пасти на три групи:

 • гігієнічні;
 • лікувально-профілактичні;
 • спеціалізовані.

Гігієнічна зубна паста не має у складі спеціальних лікувальних складових чи відбілюючих компонентів, підходить для регулярного використання тим, хто не має проблем із зубами. Вона має якісно очищати зуби та освіжати ротову порожнину. Окрім основних «робочих» компонентів – абразиву, фтору, зволожувачів та ароматизаторів, деякі виробники можуть додавати екстракти лікувальних трав, які мають антибактеріальні властивості. Зубні пасти із таким складом окрім якісного очищення, запобігають появі карієсу, пародонтозу та інших запальних процесів у ротовій порожнині.  

Лікувально-профілактичні зубні пасти складаються з натуральних та синтетичних інгредієнтів,  які активно впливають на зуби та ясна та, в залежності від вектору дії, поділяються на декілька категорій:

 • антикаріозні  пасти містять спеціальні компоненти, які насичують зубну емаль необхідними мікроелементами, запобігаючи появі карієсу;
 • протизапальні пасти мають у складі комплекси антисептичних речовин, наприклад, витяжки з лікарських рослин, які допомагають зняти запалення, підняти місцевий імунітет та покращити стан ясен. Такі пасти слід використовувати курсами або ж – за необхідністю. 
 • десенсибілізуючі зубні пасти – це спеціальний продукт, що знижує чутливість зубів від різних подразнюючих факторів.  Вони мають у складі біологічно активні елементи, що «закривають» дентинні канальці емалі, в результаті чого зменшуються неприємні відчуття та знижується чутливість. Такі пасти не варто використовувати на постійній основі, оскільки із-зі своєї делікатної, малоабразивної структури вони видаляють зубний наліт не дуже ефективно. 
 • відбілюючі зубні пасти можуть містити соду, деревинне вугілля чи інші активні натуральні компоненти, що сприяють глибокій очистці емалі від забарвлюючих пігментів, які є у напоях та їжі. Цей продукт слід використовувати курсами або у поєднанні із звичайними гігієнічними зубними пастами. Людям, які мають підвищену чутливість зубів варто використовувати такі пасти з обережністю, тому що їх активне використання може призвести до стончення емалі.

Поради експерта по вибору зубної пасти: 

1. зверніть увагу на вміст фтору: цей мікроелемент забезпечує захист та відновлення емалі. Але висока концентрація фтору не завжди корисна, якщо у вашому регіоні вода та ґрунт містять велику кількість фтору, то кращим варіантом для використання буде зубна паста із кальцієм, яка вирішує ті самі завдання. 

2. обов’язково обязательно читайте склад, бо не всі компоненти можуть бути корисними. До прикладу, варто уникати паст, у складі яких є: 

 • SLS (лаурилсульфат натрію). Цей піноутворювач є не лише некорисним, але й може спровокувати появу мікротріщин на слизових тканинах ротової  порожнини; 
 • Calcium carbonate, silicates (карбонат кальцію, силікати). Ці абразивні компоненти не слід використовувати для чутливої та тонкої емалі;
 • Цукор. Цукор у складі зубної пасти має руйнівну дію на емаль, тому краще обирати пасти із сахарином чи іншими підсолоджувачами. 

3. абразивні часточки мають у складі більшість зубних паст. З їхньою допомогою ефективно видаляється зубний наліт та м’яко полірується зубні емаль. Безпечність використання залежить від розміру мінеральних очищаючих компонентів, тому завжди потрібно звертати увагу на індекс RDA, що вказаний на упаковці: чи він більший – тим вищою є абразивність продукту.указанный на упаковке, чем он больше – тем выше абразивность.

 • RDA 60 – 110. Оптимальний варіант для щоденного догляду за здоровими зубами та яснами. 
 • RDA 20-50. Пасти із низьким індексом абразивності слід використовувати людям, які мають підвищену чутливість зубної емалі.
 • RDA 0-20. Ці пасти підходять діткам до 3 років.

Дитяча зубна паста. 

Окремим важливим питанням є вибір зубної пасти для дітей. Регулярний догляд за зубами малечі слід починати із появою першого зубчика, адже на думку стоматологів, стан молочних зубів має безпосередній вплив на здоров’я постійних зубів. При покупці засобів для догляд слід враховувати:

 • склад продукту: паста не має містити сульфатних сполук, парабенів, диоксиду титану, SLS, шкідливих консервантів.
 • вік дитини: від цього залежить склад та концентрація корисних речовин – ксиліту, казеїну, органічних фторидів, абразивних складових – все це має чітко відповідати віку вашої дитини. 
 • смак. Солодкі, фруктові смаки дитячої зубної пасти допоможуть привчити малечу до щоденних гігієнічних процедур. Беручи до уваги, що маленькі дітки це не вміють спльовувати залишки пасти на ополіскувати ротика, слід обирати продукт із натуральними підсолоджувачами. 

У нашому магазині ви зможете купити зубну пасту для дорослих та дітей, а також зубні щітки, ополіскувачи, зубні йоржики та інші засоби для догляду за ротовою порожниною. 

Відгуки
Арсен
Арсен
15.02.2024
Дентальні серветки Dental Wipes, (Brush-baby)
Дентальні серветки Dental Wipes, (Brush-baby)
Якісні серветки. Ідеально підійшли для нашого малюка. ..
Андрій
Андрій
29.01.2024
Прорізувач FrontEase Teether - Pink, (Brush-baby)
Прорізувач FrontEase Teether - Pink, (Brush-baby)
Гарний прорізувач. Брали сину. Він йому дуже сподобався. ..
Іванна
Іванна
29.01.2024
Льодяники з ксилітолом Xylitol Drops, м'ята (26 шт), (Miradent)
Льодяники з ксилітолом Xylitol Drops, м'ята (26 шт), (Miradent)
Дуже смачні льодяники. І я і чоловік і донька їх справді обожнюємо...
Борис
Борис
16.01.2024
Пом’якшуючий гель для очищення язика Tong Clin (50 мл), (Miradent)
Пом’якшуючий гель для очищення язика Tong Clin (50 мл), (Miradent)
Чудовий гель. Після використання залишається приємне відчуття у роті..
Олег
Олег
10.01.2024
Перстені Miratoi (100 шт), (Miradent)
Перстені Miratoi (100 шт), (Miradent)
У моєму стоматологічному кабінеті ці іграшки просто необхідні. Діток відволікають від процесу лікування. ..
Віктор
Віктор
05.01.2024
Набір для очищення язика Tong Clin Set, (Miradent)
Набір для очищення язика Tong Clin Set, (Miradent)
Якісний набір. Користуюся більше місяця і повністю задоволений. ..
Ірина
Ірина
03.01.2024
Ополіскувач для ротової порожнини з активним киснем OXYSAFE® Active+F (500мл), (Miradent)
Ополіскувач для ротової порожнини з активним киснем OXYSAFE® Active+F (500мл), (Miradent)
Якісний ополіскувач. Користуємося всією родиною. Нам він до вподоби. ..
Орест
Орест
02.01.2024
Зубна паста Tutti Frutti (вік 3+), (Brush-baby)
Зубна паста Tutti Frutti (вік 3+), (Brush-baby)
Чудова зубна паста для нашої донечки. Вона завжди каже, що вона дуже смачна. ..