0
0

Фтор-системи

Закінчується
0
Капи Mirafluor®-Tray застосовують для лікувальних та профілактичних паст та матеріалів, зокрема з гелями для фторування, наприклад mirafluor®-gel. Ці капи неймовірно якісні та комфортні для використання. Мають правильну форму, тому сподобаються кожно..
1 547 грн.
0
Капи Mirafluor®-Tray призначені для застосування з лікувальними та профілактичними пастами, а також з матеріалами, такими як гелі фторування, включаючи, наприклад, mirafluor®-gel. Ці капі відрізняються високою якістю та зручністю у використанні. Їх п..
1 547 грн.
0
Капи Mirafluor®-Tray призначені для застосування з лікувальними та профілактичними пастами, а також із матеріалами, такими як гелі для фторування, наприклад, mirafluor®-gel. Ці капи відрізняються найвищою якістю та зручністю використання завдяки свої..
1 547 грн.
Хіт продажу
1
Регулярне фторування зубів необхідно для довгострокового захисту від карієсу. Mirafluor®-gel з фторидом (1,23%) активно сприяє ремініралізаціі емалі зубів і використовується додатково до звичайних методів догляду за порожниною рота.Основні характерис..
1 139 грн.
0
Регулярне фторування зубів є важливим етапом для забезпечення тривалого захисту від карієсу. Гель Mirafluor® з фторидом (1,23%) активно сприяє процесу ремінералізації емалі зубів та рекомендується як додатковий елемент до стандартних методів гігієни ..
1 139 грн.
0
Для ваших дітей розроблений якісний гель з низькою концентрацією, який містить всього 0.615% фториду. До проростання постійних зубів та їх подальшого хорошого розвитку треба дбати про безпеку дитячих молочних зубів. Починаючи з віку 6 років, коли поч..
1 139 грн.
Продано
0
Спеціально для дітей розроблений низькоконцентрований гель, який містить 0.615% фториду. До появи постійних зубів і їх правильного розвитку особливо важливо забезпечити безпеку молочних зубів. З ростом перших корінних зубів у віці 6 років важливо вес..
1 139 грн.

Білизна вашої посмішки напряму залежить від відтінку та здоров’я зубної емалі. Саме вона захищає зуби від щоденного механічного та хімічного впливу ззовні, тому від стану емалі залежить і зовнішній вигляд і здоров’я зубів в цілому. Підвищена чутливість зубів, карієс, потемніння та раннє стирання емалі – все це є наслідками процесу демінералізації, при якій зубна емаль втрачає корисні речовини та мінерали, а у першу чергу кальцій, від якого залежить твердість та збереження ваших зубів. Для того, щоб ваша емаль була міцною та здоровою дуже важливим є збалансоване харчування, обмежене споживання солодкого та швидких вуглеводів, відмова від шкідливих звичок, комплексний регулярний домашній догляд та планові візити до стоматолога. 

Чудовим додатковим засобом для зміцнення емалі, зниження чутливості зубів та профілактики карієсу є фторування зубів у дорослих та дітей. Таку процедуру можна зробити у стоматологічній клініці, а більш дешевою альтернативою стане фторування зубів вдома із допомогою спеціальних фтор-систем, які можна купити у нашому магазині. Більш докладно розкажемо про них у цій статті.

Для чого потрібна ремінералізація (фторування) зубів

Наш організм – єдині ціле, та якщо ми недоотримаємо «будівельних матеріалів» для його повноцінної роботи, а саме конкретного набору вітамінів, мінералів та мікроелементів у повному обсязі, то деякі системи та органи починають давати збій. Так, до прикладу, може відбуватися у жіночому організмі під час вагітності чи в процесі грудного вигодовування – великі втрати кальцію, магнію та інших важливих «будівельних матеріалів» можуть призвести до того, що зуби починають кришитися, уражаються карієсом або починають страждати від інших стоматологічних захворювань. То саме стосується і швидкозростаючого дитячого організму: при недоотриманні необхідної кількості мінералів та вітамінів він не може провести повноцінну мінералізацію - процес ущільнення та затвердіння зубної емалі, який завершується приблизно у 4 роки. 

Основними причинами демінералізації зубної емалі є:

 • відсутність регулярної та якісної гігієни ротової порожнини, що призводить до активного розмноження хвороботворних бактерій, які руйнують зубну емаль; 
 • порушення у роботі ендокринної системи та захворювання шлунково-кишкового тракту;
 • зміни у складі ротової рідини, самою головною функцією якої є мінералізація емалі за рахунок правильного мінерального складу слини;
 • надмірна кількість цукру та швидких вуглеводів у раціоні, які є хорошим поживним середовищем для бактерій та мікроорганізмів. 

Кому потрібно робити фторування зубів

Для повноцінної профілактики демінералізації емалі та підтримання білизни та здоров’я ваших зубів рекомендованою є процедура фторування емалі, тобто нанесення на поверхню зубів спеціальних розчинів, збагачених іонами фтору у різній концентрації. Така процедура зветься ремотерапією або ремінералізацією та рекомендована дорослим та дітям: при гиперчувствительности зубной эмали;

 • для протикаріозної терапії
 • при встановленні та після зняття брекетів;
 • під час прорізування молочних зубів у діток та при зміні молочного комплекту на постійні зуби;
 • перед процедурою відбілювання зубів;
 • під час вагітності. 

Наситити зубну емаль фтором та іншими необхідними мінералами можливо, звичайно і без професійного фторування у стоматологічній клініці, для цього можна використовувати:

 • зубні пасти із фтором
 • ополіскувачі для ротової порожнини із фторидами
 • спеціальні фторовмісні гелі та силіконові капи чи капи з термопластику та пінополістеролу, які представлені у даному розділі нашого сайту.

Важливо! Перед застосуванням засобів по догляду за зубами та ротовою порожниною із високим вмістом фтору необхідна обов’язкова консультація лікаря, для того, щоб уникнути надлишку та накопичення фторидів в організмі.  

Види фторування зубів

На даний час є два основні методи ремінералізації зубів:

 • звичайне фторування зубів проводиться із метою профілактики від карієсу та задля захисту здорових та неушкоджених зубів. На зуби наносять тонкий шар фторовмісного засобу, який покриває поверхню невідчутною плівкою без проникнення у глибокі шари зуба. Для досягнення найкращого результату та максимального захисту, процедуру слід провести від 2 до 5 разів із інтервалом у шість місяців
 • глибока ремінералізація зубної емалі проводиться на пошкоджених зубах або після лікування карієсу. На поверхню зубів наносять спеціальні лікувальні розчини, у складі яких окрім фтору міститься ще кальцій, магній та інші мінерали, які є необхідними для зміцнення емалі. Перед проведенням процедури необхідно виконати професійну чистку зубів від нальоту для того, щоб іони корисних мінералів могли легше проникнути у глибокі шари зубної тканини для її зміцнення та максимального захисного ефекту. 

Фторування молочних зубів

На сам процес нормальної мінералізації зубів у дітей впливає повноцінний збалансований раціон, регулярний догляд за першими молочними зубчиками, профілактика рахіту (прийом вітаміну Д за призначенням педіатра), загальний стан здоров’я дитини та наявність достатньої кількості фтору у питній воді. Стан молочних зубів безпосередньо впливає на здоров’я постійних, тому ремінералізацію можна робити починаючи із 3 років. Цю процедуру проводять по призначенню лікаря після здачі відповідних аналізів, щоб уникнути надлишку фтору в організмі. 

Фтор-системи для ремінералізації зубів 

Нна зубну емаль чинять вплив активні компоненти фторидного гелю, яким заповнюють спеціальні капи. Ці капи надівають на верхні та нижні зуби та витримують необхідну кількість часу. Перевагою цих девайсів є те, що можна вдягти та зняти їх самостійно, відповідно – капи підходять для самостійного проведення ремінералізації чи відбілювання зубів у домашніх умовах.

У нашому магазині представлено різноманітні фтор-системи від перевірених виробників, а саме – фторидні гелі, лаки та пінки із різною концентрацією фтору та різними смаками. У нас ви зможете швидко та недорого купити спеціальні  капи з пенополістеролу різних розмірів, які підходять для професійної ремінералізації емалі чи для проведення процедури фторування у домашніх умовах. 

Відгуки
Арсен
Арсен
15.02.2024
Дентальні серветки Dental Wipes, (Brush-baby)
Дентальні серветки Dental Wipes, (Brush-baby)
Якісні серветки. Ідеально підійшли для нашого малюка. ..
Андрій
Андрій
29.01.2024
Прорізувач FrontEase Teether - Pink, (Brush-baby)
Прорізувач FrontEase Teether - Pink, (Brush-baby)
Гарний прорізувач. Брали сину. Він йому дуже сподобався. ..
Іванна
Іванна
29.01.2024
Льодяники з ксилітолом Xylitol Drops, м'ята (26 шт), (Miradent)
Льодяники з ксилітолом Xylitol Drops, м'ята (26 шт), (Miradent)
Дуже смачні льодяники. І я і чоловік і донька їх справді обожнюємо...
Борис
Борис
16.01.2024
Пом’якшуючий гель для очищення язика Tong Clin (50 мл), (Miradent)
Пом’якшуючий гель для очищення язика Tong Clin (50 мл), (Miradent)
Чудовий гель. Після використання залишається приємне відчуття у роті..
Олег
Олег
10.01.2024
Перстені Miratoi (100 шт), (Miradent)
Перстені Miratoi (100 шт), (Miradent)
У моєму стоматологічному кабінеті ці іграшки просто необхідні. Діток відволікають від процесу лікування. ..
Віктор
Віктор
05.01.2024
Набір для очищення язика Tong Clin Set, (Miradent)
Набір для очищення язика Tong Clin Set, (Miradent)
Якісний набір. Користуюся більше місяця і повністю задоволений. ..
Ірина
Ірина
03.01.2024
Ополіскувач для ротової порожнини з активним киснем OXYSAFE® Active+F (500мл), (Miradent)
Ополіскувач для ротової порожнини з активним киснем OXYSAFE® Active+F (500мл), (Miradent)
Якісний ополіскувач. Користуємося всією родиною. Нам він до вподоби. ..
Орест
Орест
02.01.2024
Зубна паста Tutti Frutti (вік 3+), (Brush-baby)
Зубна паста Tutti Frutti (вік 3+), (Brush-baby)
Чудова зубна паста для нашої донечки. Вона завжди каже, що вона дуже смачна. ..