0
0

Фтор-системи

Закінчується
0
Фторидний гель для дітей, 0.615 % (250 мл)Смак: colaОсновні характеристики:- Концентрація 0,615%;- Профілактика карієсу фторидом натрію;- Ремінерализація та інтенсивне зміцнення зубної емалі;- Доступні 2 смаки: полуниця та кола;Низькоконцентрований г..
1 100 грн.
0
Капи для мінералізації зубів Mirafluor Tray (small)Капи Mirafluor®-Tray застосовують для внесення лікувально-профілактичних паст та матеріалів, зокрема з гелями для фторування, наприклад mirafluor®-gel- виготовлені з пінополістеролу, саме тому вони д..
1 494 грн.
0
Капи для мінералізації зубів Mirafluor Tray (medium)Капи Mirafluor®-Tray застосовують для внесення лікувально-профілактичних паст та матеріалів, зокрема з гелями для фторування, наприклад mirafluor®-gel- виготовлені з пінополістеролу, саме тому вони ..
1 494 грн.
0
Фторидний гель для дітей, 0.615 % (250 мл)Смак: strawberryОсновні характеристики:- Концентрація 0,615%;- Профілактика карієсу фторидом натрію;- Ремінерализація та інтенсивне зміцнення зубної емалі;- Доступні 2 смаки: полуниця та кола;Низькоконцентров..
1 100 грн.
0
Капи для мінералізації зубів Mirafluor Tray (large)Капи Mirafluor®-Tray застосовують для внесення лікувально-профілактичних паст та матеріалів, зокрема з гелями для фторування, наприклад mirafluor®-gel- виготовлені з пінополістеролу, саме тому вони д..
1 494 грн.
0
Фторидний гель Mirafluor (mint), 250 млОсновні характеристики:- Концентрація 1,23%;- Профілактика карієсу фторидом натрію;- Ремінерализація та інтенсивне зміцнення зубної емалі;- Доступні 2 смаки: полуниця та м’ята;Фторидний гель для інтенсивної проф..
1 100 грн.
Продано
0
Фторидний гель Mirafluor (strawberry), 250 млОсновні характеристики:- Концентрація 1,23%;- Профілактика карієсу фторидом натрію;- Ремінерализація та інтенсивне зміцнення зубної емалі;- Доступні 2 смаки: полуниця та м’ята;Фторидний гель для інтенсивно..
1 100 грн.

Білизна вашої посмішки напряму залежить від відтінку та здоров’я зубної емалі. Саме вона захищає зуби від щоденного механічного та хімічного впливу ззовні, тому від стану емалі залежить і зовнішній вигляд і здоров’я зубів в цілому. Підвищена чутливість зубів, карієс, потемніння та раннє стирання емалі – все це є наслідками процесу демінералізації, при якій зубна емаль втрачає корисні речовини та мінерали, а у першу чергу кальцій, від якого залежить твердість та збереження ваших зубів. Для того, щоб ваша емаль була міцною та здоровою дуже важливим є збалансоване харчування, обмежене споживання солодкого та швидких вуглеводів, відмова від шкідливих звичок, комплексний регулярний домашній догляд та планові візити до стоматолога. 

Чудовим додатковим засобом для зміцнення емалі, зниження чутливості зубів та профілактики карієсу є фторування зубів у дорослих та дітей. Таку процедуру можна зробити у стоматологічній клініці, а більш дешевою альтернативою стане фторування зубів вдома із допомогою спеціальних фтор-систем, які можна купити у нашому магазині. Більш докладно розкажемо про них у цій статті.

Для чого потрібна ремінералізація (фторування) зубів

Наш організм – єдині ціле, та якщо ми недоотримаємо «будівельних матеріалів» для його повноцінної роботи, а саме конкретного набору вітамінів, мінералів та мікроелементів у повному обсязі, то деякі системи та органи починають давати збій. Так, до прикладу, може відбуватися у жіночому організмі під час вагітності чи в процесі грудного вигодовування – великі втрати кальцію, магнію та інших важливих «будівельних матеріалів» можуть призвести до того, що зуби починають кришитися, уражаються карієсом або починають страждати від інших стоматологічних захворювань. То саме стосується і швидкозростаючого дитячого організму: при недоотриманні необхідної кількості мінералів та вітамінів він не може провести повноцінну мінералізацію - процес ущільнення та затвердіння зубної емалі, який завершується приблизно у 4 роки. 

Основними причинами демінералізації зубної емалі є:

 • відсутність регулярної та якісної гігієни ротової порожнини, що призводить до активного розмноження хвороботворних бактерій, які руйнують зубну емаль; 
 • порушення у роботі ендокринної системи та захворювання шлунково-кишкового тракту;
 • зміни у складі ротової рідини, самою головною функцією якої є мінералізація емалі за рахунок правильного мінерального складу слини;
 • надмірна кількість цукру та швидких вуглеводів у раціоні, які є хорошим поживним середовищем для бактерій та мікроорганізмів. 

Кому потрібно робити фторування зубів

Для повноцінної профілактики демінералізації емалі та підтримання білизни та здоров’я ваших зубів рекомендованою є процедура фторування емалі, тобто нанесення на поверхню зубів спеціальних розчинів, збагачених іонами фтору у різній концентрації. Така процедура зветься ремотерапією або ремінералізацією та рекомендована дорослим та дітям: при гиперчувствительности зубной эмали;

 • для протикаріозної терапії
 • при встановленні та після зняття брекетів;
 • під час прорізування молочних зубів у діток та при зміні молочного комплекту на постійні зуби;
 • перед процедурою відбілювання зубів;
 • під час вагітності. 

Наситити зубну емаль фтором та іншими необхідними мінералами можливо, звичайно і без професійного фторування у стоматологічній клініці, для цього можна використовувати:

 • зубні пасти із фтором
 • ополіскувачі для ротової порожнини із фторидами
 • спеціальні фторовмісні гелі та силіконові капи чи капи з термопластику та пінополістеролу, які представлені у даному розділі нашого сайту.

Важливо! Перед застосуванням засобів по догляду за зубами та ротовою порожниною із високим вмістом фтору необхідна обов’язкова консультація лікаря, для того, щоб уникнути надлишку та накопичення фторидів в організмі.  

Види фторування зубів

На даний час є два основні методи ремінералізації зубів:

 • звичайне фторування зубів проводиться із метою профілактики від карієсу та задля захисту здорових та неушкоджених зубів. На зуби наносять тонкий шар фторовмісного засобу, який покриває поверхню невідчутною плівкою без проникнення у глибокі шари зуба. Для досягнення найкращого результату та максимального захисту, процедуру слід провести від 2 до 5 разів із інтервалом у шість місяців
 • глибока ремінералізація зубної емалі проводиться на пошкоджених зубах або після лікування карієсу. На поверхню зубів наносять спеціальні лікувальні розчини, у складі яких окрім фтору міститься ще кальцій, магній та інші мінерали, які є необхідними для зміцнення емалі. Перед проведенням процедури необхідно виконати професійну чистку зубів від нальоту для того, щоб іони корисних мінералів могли легше проникнути у глибокі шари зубної тканини для її зміцнення та максимального захисного ефекту. 

Фторування молочних зубів

На сам процес нормальної мінералізації зубів у дітей впливає повноцінний збалансований раціон, регулярний догляд за першими молочними зубчиками, профілактика рахіту (прийом вітаміну Д за призначенням педіатра), загальний стан здоров’я дитини та наявність достатньої кількості фтору у питній воді. Стан молочних зубів безпосередньо впливає на здоров’я постійних, тому ремінералізацію можна робити починаючи із 3 років. Цю процедуру проводять по призначенню лікаря після здачі відповідних аналізів, щоб уникнути надлишку фтору в організмі. 

Фтор-системи для ремінералізації зубів 

Нна зубну емаль чинять вплив активні компоненти фторидного гелю, яким заповнюють спеціальні капи. Ці капи надівають на верхні та нижні зуби та витримують необхідну кількість часу. Перевагою цих девайсів є те, що можна вдягти та зняти їх самостійно, відповідно – капи підходять для самостійного проведення ремінералізації чи відбілювання зубів у домашніх умовах.

У нашому магазині представлено різноманітні фтор-системи від перевірених виробників, а саме – фторидні гелі, лаки та пінки із різною концентрацією фтору та різними смаками. У нас ви зможете швидко та недорого купити спеціальні  капи з пенополістеролу різних розмірів, які підходять для професійної ремінералізації емалі чи для проведення процедури фторування у домашніх умовах. 

Відгуки
Іванна
Іванна
18.10.2023
Льодяник з ксилітолом на паличці Xylipop зі смаком ЧОРНИЦІ
Льодяник з ксилітолом на паличці Xylipop зі смаком ЧОРНИЦІ
Син дуже любить їх смакувати. ..
Іванна
Іванна
18.10.2023
Щітка від 0 до 18 місяців First Brush (2 шт) - Blue
Щітка від 0 до 18 місяців First Brush (2 шт) - Blue
Супровід щіточки для перших зубчиків. Комфортні, м'ягенькі, зручно тримати. Раніше брали зелені, а тепер взяли блакитні. ..
Іванна
Іванна
18.10.2023
Щітка від 0 до 18 місяців First Brush (2 шт) - Teal
Щітка від 0 до 18 місяців First Brush (2 шт) - Teal
Дуже класні зубні щіточки для перших зубчиків, нам полюбилися. Купляли раніше для старшого сина, а тепер і для молодшого також...
Іванна
Іванна
18.10.2023
Дитяча зубна щітка Kid's Brush, Policeman Bill
Дитяча зубна щітка Kid's Brush, Policeman Bill
Хороша зубна щітка. Сину дуже подобається. Зубну щітку вже змінили на нову, а песиком-поліцейським ще бавиться...
Іванна
Іванна
18.10.2023
Зубна паста brush-baby Applemint (від 0 до 3 років)
Зубна паста brush-baby Applemint (від 0 до 3 років)
Прекрасна зубна паста. Беру її вже не вперше. Дуже задоволена і вважаю, що це було ідеальне рішення купити її як першу для чищення маленьких зубчиків...
Іванна
Іванна
18.10.2023
Зубна паста brush-baby Dinosaur Spearmint (3+)
Зубна паста brush-baby Dinosaur Spearmint (3+)
Чудова зубна паста, беру її не вперше. Син чистить нею зубчики щодня з величезним задоволенням після кожного прийому їжі і не тільки. Рекомендую, для діток від 3 років ідеально...
Аня
Аня
16.06.2023
Cool&Calm Teether - Yellow/Blue
Cool&Calm Teether - Yellow/Blue
Чудовий прорізувач, краще використовувати після охолодження в холодильнику..
Антон
Антон
17.05.2023
Mirafluor з CHX 0,06% (100мл)
Mirafluor з CHX 0,06% (100мл)
Мій стоматолог поради мені даний продукт. дуже задоволений результатом..