0 грн.
Зробити замовленняУсім відомо, що для того, щоб мати гарну посмішку та здорові зуби потрібно чистити їх два рази на день, а стоматологи рекомендують проводити чистку здорових зубів кожного разу після прийому їжі. А ще ж є і ранкова кава або чай, поїздки на природу, перекуси чи дружні зустрічі за тортом чи іншими смаколиками, на які не візьмеш із собою зубну щітку. Саме у цих випадках слід використовувати додаткові засоби по догляду за ротовою порожниною для якісної гігієни та підтримки здоров’я зубів та ясен.
У деяких випадках, комплексний догляд із використанням декількох засобів є вкрай важливим для досягнення потрібного результату, наприклад, за наявності брекетів чи інших видів ортосистем, при лікуванні пародонтозу чи у процесі відбілювання зубної емалі. У таких випадках, ополіскувач для рота має стати невід’ємною частиною вашого щоденного догляду, а як правильно обрати потрібний саме вам ополіскувач ми докладно розповімо у цій статті.
Для чого потрібен ополіскувач для рота
Чи знали ви, що після кожного очищення зубів певна кількість бактерій, зубного нальоту та залишків їжі залишається на яснах, слизовій, поверхні язика та у міжзубних проміжках, а це може стати причиною різноманітних проблем із зубами та яснами? Саме тому, слід використовувати спеціальний розчин для ополіскування, який проникає в усі важкодоступні місця та чинить комплексний оздоровчий вплив на зуби та ясна. Для ефективної профілактики стоматологічних захворювань та цілодобового захисту ваших зубів та ясен слід просто регулярно використовувати ополіскувач, який вам підходить.
Ополіскувач для ротової порожнини виконує такі важливі функції:
- запобігає розмноженню хвороботворних бактерій;
- усуває залишки їжі та нальоту із поверхні зубів, ясен, язику та слизової;
- захищає, укріпляє та забирає надмірну чутливість зубної емалі;
- допомагає отримати та зберегти ефект від відбілюючих процедур;
- освіжає подих та усуває неприємні запахи з роту;
- усуває сухість у ротовій порожнині при ксеростомії (не повинен містити спирт!);
- допомагає погасити запалення та призупинити кровоточивість ясен;
- є чудовим засобом для профілактики утворення зубного каменю, карієсу та інших захворювань зубів та ясен.
Які є види ополіскувачів для ротової порожнини
Отже, всі ополіскувачі можна розділити на дві основні групи, які суттєво відрізняються своїми діями та призначенням:
- гігієнічні ополіскувачі для дорослих та дітей можна використовувати на постійній основі. Такі засоби призначені для загального очищення ротової порожнини, підтримки здорового балансу мікрофлори та дезодорації ротової порожнини. Ними можна користуватись 2-3 рази на день після основної чистки зубів або як альтернативним самостійним засобом, коли немає можливості почистити зуби. Ополіскувачі для профілактично-гігієнічного використання містять натуральні рослинні компоненти, які дають змогу застосовувати цей засіб на постійній основі та мають позитивний вплив на загальний стан зубів та ясен.
Для зміцнення зубних поверхонь та захисту від карієсу краще використовувати ополіскувачі, які містять фториди, для профілактики запальних процесів чудово підійдуть ополіскувачі на основі лікарських рослин, а для підтримки білизни вашої посмішки зверніть уваги на ополіскувачі, у складі яких є натуральні ефірні олії.
- лікувальні або лікувально-профілактичні ополіскувачі для ротової порожнини слід використовувати після консультації із спеціалістом чи за рекомендацією стоматолога. Обирати слід той ополіскувач, який є необхідним для вирішення саме вашої конкретної проблеми. Такими ополіскувачами не слід користуватись на регулярній основі або для догляду за здоровими зубами, тому що таке неконтрольоване застосування може порушити мікрофлору та призвести до ряду порушень. Застосовувати лікувальні ополіскувачі слід курсами, строго притримуючись рекомендацій лікаря.
Як підібрати правильний ополіскувач для роту
Лікувальними ополіскувачами для ротової порожнини можна відкоригувати досить широкий спектр проблем, а при купівлі такого ополіскувачу слід звернути увагу на активну діючу речовину. Найбільш поширені проблеми:
Проблема | Рішення |
швидке утворення нальоту на зубах та, як наслідок, постійне утворення зубного каменя | зверніть увагу на ополіскувачі із хлоргексидином та/або цитратом кальцію. Ці компоненти сповільнюють утворення зубного нальоту, не дають змоги йому накопичуватись на емалі та знижують ризики запальних процесів ясен |
кровоточивість ясен, яка спричинена пародонтозом, гінгівітом вагітних чи іншими стоматологічними захворюваннями | у складі ополіскувача має бути триклозан, екстракти та витяжки з лікарських трав та рослин. Натуральні компоненти мають протизапальну дію, сприяють загоєнню мікроран, а також полегшують дискомфортні відчуття |
тьмяність та забарвлення емалі від чаю, кави, сигарет та інших продуктів, які сприяють потемнінню | перекис водню та тетрапірофосфат натрію у складі допомагають відбілити емаль та захищають її від подальшого затемнення |
постійна підвищена чутливість зубів або підвищення чутливості емалі внаслідок професійного відбілювання чи очищення | варто придбати ополіскувач із гідроксіапатитом, який створює на зубах захисний шар, поступово зміцнюючи зубну емаль |
Чи можуть діти та підлітки користуватись ополіскувачем для рота?
-
👍 Новинки Ополіскувач для рота в 2024 році
-
💯 Хіти продажу Ополіскувач для рота в 2024 році