0
0

Ополіскувач для рота

0
Paroguard chx - це готовий до використання ополіскувач для порожнини рота, який містить 0,2% д-глюконату хлоргексидину та 250 ppm фториду. Цей засіб призначений для полоскання, очищення та захисту флори порожнини рота, не містить спирту і ментолу. У ..
3 091 грн.
0
Paroguard chx - це готовий до використання ополіскувач для порожнини рота, який містить 0,2% д-глюконату хлоргексидину і 250 ppm фториду. Цей ополіскувач призначений для полоскання, очищення та захисту флори порожнини рота, і він не містить спирту і ..
388 грн.
0
Mirafluor® chx - готовий до використання чудовий розчин для полоскання, очищення та захисту ротової порожнини, що містить хлоргексидину глюконат (CHX). Цей випробуваний  на 100% в стоматології компонент, доповнений легким вмістом фторидів (250 p..
258 грн.
Новинка 2023
Продано
2
Цей ополіскувач неймовірно ефективний у боротьбі з усіма бактеріями, які знаходяться у роті, також він відновлює свіжий подих. Висококонцентрований кисень вступає в реакцію зі слиною та слизовими тканинами і посилює процес регенерації м’яких тканин в..
569 грн.

Усім відомо, що для того, щоб мати гарну посмішку та здорові зуби потрібно чистити їх два рази на день, а стоматологи рекомендують проводити чистку здорових зубів кожного  разу після прийому їжі. А ще ж є і ранкова кава або чай, поїздки на природу, перекуси чи дружні зустрічі за тортом чи іншими смаколиками, на які не візьмеш із собою зубну щітку. Саме у цих випадках слід використовувати додаткові засоби по догляду за ротовою порожниною для якісної гігієни та підтримки здоров’я зубів та ясен.  

У деяких випадках, комплексний догляд із використанням декількох засобів є вкрай важливим для досягнення потрібного результату, наприклад, за наявності брекетів чи інших видів ортосистем, при лікуванні пародонтозу чи у процесі відбілювання зубної емалі. У таких випадках, ополіскувач для рота має стати невід’ємною частиною вашого щоденного догляду, а як правильно обрати потрібний саме вам ополіскувач ми докладно розповімо у цій статті.

Для чого потрібен ополіскувач для рота

Чи знали ви, що після кожного очищення зубів певна кількість бактерій, зубного нальоту та залишків їжі залишається на яснах, слизовій, поверхні язика та у міжзубних проміжках, а це може стати причиною різноманітних проблем із зубами та яснами? Саме тому, слід використовувати спеціальний розчин для ополіскування, який проникає в усі важкодоступні місця та чинить комплексний оздоровчий вплив на зуби та ясна. Для ефективної профілактики стоматологічних захворювань та цілодобового захисту ваших зубів та ясен слід просто регулярно використовувати ополіскувач, який вам підходить.

Ополіскувач для ротової порожнини виконує такі важливі функції:

  • запобігає розмноженню хвороботворних бактерій;
  • усуває залишки їжі та нальоту із поверхні зубів, ясен, язику та слизової;
  • захищає, укріпляє та забирає надмірну чутливість зубної емалі;
  • допомагає отримати та зберегти ефект від відбілюючих процедур;
  • освіжає подих та усуває неприємні запахи з роту;
  • усуває сухість у ротовій порожнині при ксеростомії (не повинен містити спирт!);
  • допомагає погасити запалення та призупинити кровоточивість ясен;
  • є чудовим засобом для профілактики утворення зубного каменю, карієсу та інших захворювань зубів та ясен.   

Які є види ополіскувачів для ротової порожнини

Отже, всі ополіскувачі можна розділити на дві основні групи, які суттєво відрізняються своїми діями та призначенням:

  • гігієнічні ополіскувачі для дорослих та дітей можна використовувати на постійній основі. Такі засоби призначені для загального очищення ротової порожнини, підтримки здорового балансу мікрофлори та дезодорації ротової порожнини. Ними можна користуватись 2-3 рази на день після основної чистки зубів або як альтернативним самостійним засобом, коли немає можливості почистити зуби. Ополіскувачі для профілактично-гігієнічного використання містять натуральні рослинні компоненти, які дають змогу застосовувати цей засіб на постійній основі та мають позитивний вплив на загальний стан зубів та ясен. 

Для зміцнення зубних поверхонь та захисту від карієсу краще використовувати ополіскувачі, які містять фториди, для профілактики запальних процесів чудово підійдуть ополіскувачі на основі лікарських рослин, а для підтримки білизни вашої посмішки зверніть уваги на ополіскувачі, у складі яких є натуральні ефірні олії. 

  • лікувальні або лікувально-профілактичні ополіскувачі для ротової порожнини слід використовувати після консультації із спеціалістом чи за рекомендацією стоматолога. Обирати слід той ополіскувач, який є необхідним для вирішення саме вашої конкретної проблеми. Такими ополіскувачами не слід користуватись на регулярній основі або для догляду за здоровими зубами, тому що таке неконтрольоване застосування може порушити мікрофлору та призвести до ряду порушень. Застосовувати лікувальні ополіскувачі слід курсами, строго притримуючись рекомендацій лікаря.    

Як підібрати правильний ополіскувач для роту

Лікувальними ополіскувачами для ротової порожнини можна відкоригувати досить широкий спектр проблем, а при купівлі такого ополіскувачу слід звернути увагу на активну діючу речовину. Найбільш поширені проблеми: 


ПроблемаРішення
швидке утворення нальоту на зубах та, як наслідок, постійне утворення зубного каменя
зверніть увагу на ополіскувачі із хлоргексидином та/або цитратом кальцію. Ці компоненти сповільнюють утворення зубного нальоту, не дають змоги йому накопичуватись на емалі та знижують ризики запальних процесів ясен
кровоточивість ясен, яка спричинена пародонтозом, гінгівітом вагітних чи іншими стоматологічними захворюваннями
у складі ополіскувача має бути триклозан, екстракти та витяжки з лікарських трав та рослин. Натуральні компоненти мають протизапальну дію, сприяють загоєнню мікроран, а також полегшують дискомфортні відчуття 
тьмяність та забарвлення емалі від чаю, кави, сигарет та інших продуктів, які сприяють потемнінню  
перекис водню та тетрапірофосфат натрію у складі допомагають відбілити емаль та захищають її від подальшого затемнення 
постійна підвищена чутливість зубів або підвищення чутливості емалі внаслідок професійного відбілювання чи очищення 
варто придбати ополіскувач із гідроксіапатитом, який створює на зубах захисний шар, поступово зміцнюючи зубну емаль 
Звичайно, використання лише ополіскувача для профілактики, гігієни чи лікування зубів не може замінити зубної пасти та візитів до стоматолога, але у комплексі дає чудові результати та допомагає у вирішенні багатьох питань догляду за ротовою порожниною.

Чи можуть діти та підлітки користуватись ополіскувачем для рота?

Використання ополіскувачів із натуральним складом, без вмісту спирту, лаурелсульфата, синтетичних барвників та інших шкідливих компонентів можливо з 8-10 років задля привчання дитини до повноцінного комплексного догляду за власним здоров’ям та зовнішністю або по рекомендації лікуючого стоматолога.
Окрім ополіскувачів, які можна придбати без рецепту в аптеці або супермаркеті, є професійні розчини для ротової порожнини, які вирішують більш серйозні стоматологічні проблеми та користуватися ними без спеціальних вказівок вашого лікаря ми категорично не рекомендуємо. 
Для коректного підбору ополіскувача чи при виникненні додаткових питань, ви можете звернутися до консультантів нашого магазину. Вони допоможуть обрати та купити ополіскувач для роту по хорошій ціні, який потрібен саме для вас.  

Відгуки
Арсен
Арсен
15.02.2024
Дентальні серветки Dental Wipes, (Brush-baby)
Дентальні серветки Dental Wipes, (Brush-baby)
Якісні серветки. Ідеально підійшли для нашого малюка. ..
Андрій
Андрій
29.01.2024
Прорізувач FrontEase Teether - Pink, (Brush-baby)
Прорізувач FrontEase Teether - Pink, (Brush-baby)
Гарний прорізувач. Брали сину. Він йому дуже сподобався. ..
Іванна
Іванна
29.01.2024
Льодяники з ксилітолом Xylitol Drops, м'ята (26 шт), (Miradent)
Льодяники з ксилітолом Xylitol Drops, м'ята (26 шт), (Miradent)
Дуже смачні льодяники. І я і чоловік і донька їх справді обожнюємо...
Борис
Борис
16.01.2024
Пом’якшуючий гель для очищення язика Tong Clin (50 мл), (Miradent)
Пом’якшуючий гель для очищення язика Tong Clin (50 мл), (Miradent)
Чудовий гель. Після використання залишається приємне відчуття у роті..
Олег
Олег
10.01.2024
Перстені Miratoi (100 шт), (Miradent)
Перстені Miratoi (100 шт), (Miradent)
У моєму стоматологічному кабінеті ці іграшки просто необхідні. Діток відволікають від процесу лікування. ..
Віктор
Віктор
05.01.2024
Набір для очищення язика Tong Clin Set, (Miradent)
Набір для очищення язика Tong Clin Set, (Miradent)
Якісний набір. Користуюся більше місяця і повністю задоволений. ..
Ірина
Ірина
03.01.2024
Ополіскувач для ротової порожнини з активним киснем OXYSAFE® Active+F (500мл), (Miradent)
Ополіскувач для ротової порожнини з активним киснем OXYSAFE® Active+F (500мл), (Miradent)
Якісний ополіскувач. Користуємося всією родиною. Нам він до вподоби. ..
Орест
Орест
02.01.2024
Зубна паста Tutti Frutti (вік 3+), (Brush-baby)
Зубна паста Tutti Frutti (вік 3+), (Brush-baby)
Чудова зубна паста для нашої донечки. Вона завжди каже, що вона дуже смачна. ..