0
0

Індикація нальоту

0
Таблетки для виявлення зубного нальоту Mira-2-Ton (50 шт)Для проведення тесту таблетками на виявлення зубного нальоту необхідно помістити одну таблетку (дітям 1/2 таблетки) на язик, розжувати і розподілити частки по поверхні зубів язиком і слиною, по..
913 грн.
Хіт продажу
0
Таблетки для виявлення зубного нальоту (3шт.)+дзеркало (голубе/рожеве)Для проведення тесту таблетками на виявлення зубного нальоту необхідно помістити одну таблетку (дітям 1/2 таблетки) на язик, розжувати і розподілити частки по поверхні зубів язиком..
175 грн.
Хіт продажу
0
Mira-2-Ton® індикатор зубного нальоту перевірений десятиліттями. Випускається в двох зручних формах: в таблетках і у вигляді розчину. Двокомпонентне визначення - тверді відкладення (зубний камінь) фарбуються в синій колір, а свіжий наліт - в рожевий...
175 грн.
Хіт продажу
0
Основні характеристики:- Дворівнева кольорова ідентифікація;- Без еритрозина;- 2 форми випуску: таблетки і розчинMira-2-Ton® індикатор зубного нальоту перевірений десятиліттями. Випускається в двох зручних формах: в таблетках і у вигляді розчину. Дво..
983 грн.
Хіт продажу
0
Основні характеристики:– Дворівнева кольорова ідентифікація;– Без еритрозина;– 2 форми випуску: таблетки і розчинMira-2-Ton® індикатор зубного нальоту перевірений десятиліттями. Випускається в двох зручних формах: в таблетках і у вигляді розчину. Дво..
340 грн.
Хіт продажу
0
Основні характеристики:- Зафарбовує лише в синій колір;- Фруктовий смак “Бабл-гам”;- Без еритрозину;Ополіскувач порожнини рота для визначення нальоту, без еритрозина.Plaque Agent був спеціально розроблений для мотивації і навчання дітей ретельному чи..
432 грн.
Продано
0
Таблетки для виявлення зубного нальоту Mira-2-Ton (250 шт)Для проведення тесту таблетками на виявлення зубного нальоту необхідно помістити одну таблетку (дітям 1/2 таблетки) на язик, розжувати і розподілити частки по поверхні зубів язиком і слиною, п..
2 468 грн.

Усі ми знаємо, що щоденне ранішнє та вечірнє чищення зубів є запорукою свіжого подиху, білосніжної посмішки та здоров'я ваших зубів і ясен. Але як показує практика, і дорослі і, особливо діти, далеко не завжди можуть якісно очистити зуби та міжзубні проміжки, що призводить до різних неприємних наслідків і захворювань ротової порожнини. Завдяки сучасним засобам-індикаторам можна швидко та безпечно перевірити якість очищення зубів та, за необхідності, повторно використати зубну щітку й  пасту або ж скористатися додатковими допоміжними засобами для гігієни ротової порожнини.

Які завдання допомагають вирішити засоби для індикації зубного нальоту

Однією з головних причин захворювань ротової порожнини є зубні відкладення, які називають зубним нальотом. Якщо своєчасно не видалити зубний наліт, то він починає тверднути та перетворюється на зубний камінь, який викликає кровоточивість ясен, гінгівіт, пародонтит і є головною причиною неприємного запаху з рота.

Протягом півгодини після прийому їжі, зуб покривається невидимою органічною плівкою - пелікулою, на якій фіксується зубний наліт. В процесі функціонування та розмноження мікроорганізмів, виділяються ферменти та кислоти, які провокують утворення карієсу і руйнують поверхню емалі. Основна небезпека зубного нальоту в тому, що візуально він практично непомітний, оскільки зливається з природним кольором зубної емалі і розпізнати його в домашніх умовах без використання спеціальних інструментів практично неможливо.

Індикатор зубного нальоту - це спеціалізований засіб, який забарвлює м'які зубні відкладення в яскраві кольори. Завдяки цьому можна виявити зубний наліт неозброєним оком на початковій стадії, уникнути негативних наслідків та поліпшити якість щоденного очищення, використовуючи широкий асортимент засобів для гігієни ротової порожнини, представлених на нашому сайті - ручні і електричні зубні щітки, іригатори, профілактичні і лікувальні зубні пасти, міжзубні йоржики, зубні нитки та різні ополіскувачі.

Систематичне використання засобів для індикації зубного нальоту допомагає у вирішенні таких питань:

 • перевірка навичок та поліпшення техніки чищення зубів у дітей і дорослих;
 • контроль за гігієною ротової порожнини, відстежування важкодоступних ділянок, які варто очищати максимально ретельно або використовувати додаткові засоби для очищення. Особливо це актуально для людей, які носять брекети або мають імпланти;
 • привчання та мотивування дітей і підлітків до систематичного та добросовісного догляду. Діти сприймають зафарбовування зубів в яскраві кольори, як гру і тому процес організації регулярних гігієнічних процедур проходить весело, більш органічно та ефективно.

Види засобів для індикації зубного нальоту та методи їх використання

Індикатори зубного нальоту випускають у чотирьох формах, кожна з яких має свої плюси, мінуси та особливості використання:

 • таблетки;
 • ополіскувачі;
 • зубні пасти;
 • рідина для індикації.

Таблетки для індикації зубного нальоту

Головною особливістю цього виду індикаторів є тонування зубного нальоту в два кольори: застарілий наліт, який вже почав мінералізуватися, тобто знаходиться на зубах більше 72 годин забарвиться в синьо-фіолетовий колір, а м'який, свіжий наліт стане яскраво-рожевим. Фіолетові зони зможе якісно позбавити від нальоту тільки лікар-стоматолог за допомогою професійних засобів, а ті області, які стали рожевими досить просто ретельно очистити зубною щіткою. Таблетки перевірених виробників мають ненав'язливий смак, наприклад, м'ятний та є абсолютно безпечними для дітей і дорослих, адже містять тільки натуральні тонуючи пігменти.

Для однієї процедури виявлення та контролю зубного нальоту досить половини таблетки. Індикацію можна проводити двома способами:

 1. ретельно розжувати пігулку для індикації і розтерти язиком по ротовій порожнині. Після цього ретельно прополоскати рот та видалити залишки засобу зубною щіткою.
 2. розтерти пігулку в порошок, змішати із невеликою кількістю води та прополокати рота цим розчином. Ретельно очистити зуби після проведення індикації.

Другий спосіб індикації зубного нальоту за допомогою таблеток зручніший для дітей і підлітків, а регулярне проведення цієї процедури наочно покаже - яким зонам варто приділити більше уваги та однозначно поліпшить навички якісного очищення зубів.

При використанні пігулок-індикаторів варто враховувати, що язик та внутрішні частини щоки теж забарвляться у яскраві кольори, тому варто проводити цю процедури після вечірнього чищення зубів, а губи можна захистити від зайвого тонування за допомогою гігієнічного бальзаму.

Ополіскувачі для індикації зубного нальоту

Найпростіший спосіб визначити наявність зубного нальоту після чищення зубів - використання ополіскувача для індикації зубного нальоту. Цей вид індикаторів забарвлює відкладення в один колір, тому є менш інформативним, але найбільш простим у використанні: рідину просто наливають у мірний ковпачок-кришку, полокають ротову порожнину протягом 20-30 секунд, спльовують та отримують видимий результат - погано очищені ділянки набудуть яскраво-синього кольору. Використання таких ополіскувачів є найкращим варіантом вибору індикатора для дітей та підлітків - сам процес максимально простий, наочний та може бути представлений в ігровій формі.

Зубна паста для індикації нальоту

Мультифункціональний засіб для гігієни ротової порожнини, який в процесі чищення зубів забарвлює погано очищені ділянки в один колір. Додатковим плюсом цього виду індикатора є зміцнення емалі та захист від карієсу, завдяки наявності фторидів у складі пасти.

Використання цього засобу нічим не відрізняється від використання стандартної зубної пасти: нанести невелику горошинку пасти на щітку та масажними рухами розподілити по поверхні зубів, очистити зуби в звичайному режимі декілька хвилин, ополоснути рот та оцінити результат. Забарвлені зони почистити повторно до повного видалення тонуючої речовини.

Рідина для індикації зубного нальоту

Головна перевага цього виду індикаторів - економічний розхід засобу. Невеликі флакони, місткістю від 10 до 60 мл, які зручно взяти з собою у відпустку або у відрядження, наповнені концентрованим рідким засобом. В процесі використання, препарат забарвлює наліт в два кольори: свіжі відкладення набудуть червоного відтінку, а застарілий наліт стане насиченого синьо-фіолетового відтінку. 

Використовувати рідину для індикації можна двома способами:

 • розвести 1-2 краплі засобу в 10 мл води та просто прополокати рота.
 • нанести рідину локально на приясневі зони спеціальним стоматологічним мікробрашем - пластиковою щіточкою-аплікатором для точного та економного нанесення. Замінити брашик на звичну ватну паличку в цій ситуації ми не рекомендуємо - вата гігроскопічна та вбере велику кількість засобу та погіршить якість нанесення.

На що варто звернути увагу при купівлі індикаторів зубного нальоту

Засоби-індикатори є прекрасним помічником для повноцінної домашньої гігієни ротової порожнини: зручні та прості у застосуванні вони допомагають запобігти негативним наслідкам неякісного догляду. При покупці варто віддати перевагу індикаторам від відомих виробників, наприклад, продукції від професійного німецького бренду Miradent, представлену в нашому магазині.

Відгуки
Іванна
Іванна
18.10.2023
Льодяник з ксилітолом на паличці Xylipop зі смаком ЧОРНИЦІ
Льодяник з ксилітолом на паличці Xylipop зі смаком ЧОРНИЦІ
Син дуже любить їх смакувати. ..
Іванна
Іванна
18.10.2023
Щітка від 0 до 18 місяців First Brush (2 шт) - Blue
Щітка від 0 до 18 місяців First Brush (2 шт) - Blue
Супровід щіточки для перших зубчиків. Комфортні, м'ягенькі, зручно тримати. Раніше брали зелені, а тепер взяли блакитні. ..
Іванна
Іванна
18.10.2023
Щітка від 0 до 18 місяців First Brush (2 шт) - Teal
Щітка від 0 до 18 місяців First Brush (2 шт) - Teal
Дуже класні зубні щіточки для перших зубчиків, нам полюбилися. Купляли раніше для старшого сина, а тепер і для молодшого також...
Іванна
Іванна
18.10.2023
Дитяча зубна щітка Kid's Brush, Policeman Bill
Дитяча зубна щітка Kid's Brush, Policeman Bill
Хороша зубна щітка. Сину дуже подобається. Зубну щітку вже змінили на нову, а песиком-поліцейським ще бавиться...
Іванна
Іванна
18.10.2023
Зубна паста brush-baby Applemint (від 0 до 3 років)
Зубна паста brush-baby Applemint (від 0 до 3 років)
Прекрасна зубна паста. Беру її вже не вперше. Дуже задоволена і вважаю, що це було ідеальне рішення купити її як першу для чищення маленьких зубчиків...
Іванна
Іванна
18.10.2023
Зубна паста brush-baby Dinosaur Spearmint (3+)
Зубна паста brush-baby Dinosaur Spearmint (3+)
Чудова зубна паста, беру її не вперше. Син чистить нею зубчики щодня з величезним задоволенням після кожного прийому їжі і не тільки. Рекомендую, для діток від 3 років ідеально...
Аня
Аня
16.06.2023
Cool&Calm Teether - Yellow/Blue
Cool&Calm Teether - Yellow/Blue
Чудовий прорізувач, краще використовувати після охолодження в холодильнику..
Антон
Антон
17.05.2023
Mirafluor з CHX 0,06% (100мл)
Mirafluor з CHX 0,06% (100мл)
Мій стоматолог поради мені даний продукт. дуже задоволений результатом..