0
0

Індикація нальоту

Хіт продажу
0
Для проведення тесту таблетками на виявлення зубного нальоту необхідно помістити одну таблетку (дітям 1/2 таблетки) на язик, розжувати і розподілити частки по поверхні зубів язиком і слиною, потім сплюнути і обполоснути водою. Після ідентифікації зуб..
945 грн.
Хіт продажу
1
Для проведення тесту на виявлення зубного нальоту, розмістіть одну таблетку (для дітей використовуйте половину таблетки) на язик, розжуйте її, рівномірно розподіліть частки по поверхні зубів за допомогою язика та слини. Після цього сплюньте і промийт..
181 грн.
Хіт продажу
0
Таблетки для виявлення зубного нальоту це потрібна та хороша річ. Механізм такий - таблетку кладеш на язик, розжовуєш та розподіляєш по поверхні зубів язиком, потім потрібно сплюнути і обполоснути рот водою. Пізніше можна легко видалити фарбу почисти..
181 грн.
Хіт продажу
1
Mira-2-Ton® - індикатор зубного нальоту, перевірений десятиліттями. Виготовляється у двох зручних формах: у вигляді таблеток та розчину. Двокомпонентна система визначення полягає в тому, що тверді відкладення (зубний камінь) фарбуються синім кольором..
352 грн.
Хіт продажу
0
Mira-2-Ton® - індикатор зубного нальоту, який вже десятиліттями зарекомендував себе. Виробляється у двох зручних формах: у вигляді таблеток і розчину. Система двокомпонентного визначення дозволяє фарбувати тверді відкладення (зубний камінь) в синій к..
1 018 грн.
Хіт продажу
1
Plaque Agent спеціально розроблений для стимулювання та навчання дітей ефективному чищенню зубів. Швидко та просто виявляючи відкладення на зубах через фарбування їх у синій колір, цей продукт візуально демонструє дітям важливість ретельності при чищ..
447 грн.

Усі ми знаємо, що щоденне ранішнє та вечірнє чищення зубів є запорукою свіжого подиху, білосніжної посмішки та здоров'я ваших зубів і ясен. Але як показує практика, і дорослі і, особливо діти, далеко не завжди можуть якісно очистити зуби та міжзубні проміжки, що призводить до різних неприємних наслідків і захворювань ротової порожнини. Завдяки сучасним засобам-індикаторам можна швидко та безпечно перевірити якість очищення зубів та, за необхідності, повторно використати зубну щітку й  пасту або ж скористатися додатковими допоміжними засобами для гігієни ротової порожнини.

Які завдання допомагають вирішити засоби для індикації зубного нальоту

Однією з головних причин захворювань ротової порожнини є зубні відкладення, які називають зубним нальотом. Якщо своєчасно не видалити зубний наліт, то він починає тверднути та перетворюється на зубний камінь, який викликає кровоточивість ясен, гінгівіт, пародонтит і є головною причиною неприємного запаху з рота.

Протягом півгодини після прийому їжі, зуб покривається невидимою органічною плівкою - пелікулою, на якій фіксується зубний наліт. В процесі функціонування та розмноження мікроорганізмів, виділяються ферменти та кислоти, які провокують утворення карієсу і руйнують поверхню емалі. Основна небезпека зубного нальоту в тому, що візуально він практично непомітний, оскільки зливається з природним кольором зубної емалі і розпізнати його в домашніх умовах без використання спеціальних інструментів практично неможливо.

Індикатор зубного нальоту - це спеціалізований засіб, який забарвлює м'які зубні відкладення в яскраві кольори. Завдяки цьому можна виявити зубний наліт неозброєним оком на початковій стадії, уникнути негативних наслідків та поліпшити якість щоденного очищення, використовуючи широкий асортимент засобів для гігієни ротової порожнини, представлених на нашому сайті - ручні і електричні зубні щітки, іригатори, профілактичні і лікувальні зубні пасти, міжзубні йоржики, зубні нитки та різні ополіскувачі.

Систематичне використання засобів для індикації зубного нальоту допомагає у вирішенні таких питань:

 • перевірка навичок та поліпшення техніки чищення зубів у дітей і дорослих;
 • контроль за гігієною ротової порожнини, відстежування важкодоступних ділянок, які варто очищати максимально ретельно або використовувати додаткові засоби для очищення. Особливо це актуально для людей, які носять брекети або мають імпланти;
 • привчання та мотивування дітей і підлітків до систематичного та добросовісного догляду. Діти сприймають зафарбовування зубів в яскраві кольори, як гру і тому процес організації регулярних гігієнічних процедур проходить весело, більш органічно та ефективно.

Види засобів для індикації зубного нальоту та методи їх використання

Індикатори зубного нальоту випускають у чотирьох формах, кожна з яких має свої плюси, мінуси та особливості використання:

 • таблетки;
 • ополіскувачі;
 • зубні пасти;
 • рідина для індикації.

Таблетки для індикації зубного нальоту

Головною особливістю цього виду індикаторів є тонування зубного нальоту в два кольори: застарілий наліт, який вже почав мінералізуватися, тобто знаходиться на зубах більше 72 годин забарвиться в синьо-фіолетовий колір, а м'який, свіжий наліт стане яскраво-рожевим. Фіолетові зони зможе якісно позбавити від нальоту тільки лікар-стоматолог за допомогою професійних засобів, а ті області, які стали рожевими досить просто ретельно очистити зубною щіткою. Таблетки перевірених виробників мають ненав'язливий смак, наприклад, м'ятний та є абсолютно безпечними для дітей і дорослих, адже містять тільки натуральні тонуючи пігменти.

Для однієї процедури виявлення та контролю зубного нальоту досить половини таблетки. Індикацію можна проводити двома способами:

 1. ретельно розжувати пігулку для індикації і розтерти язиком по ротовій порожнині. Після цього ретельно прополоскати рот та видалити залишки засобу зубною щіткою.
 2. розтерти пігулку в порошок, змішати із невеликою кількістю води та прополокати рота цим розчином. Ретельно очистити зуби після проведення індикації.

Другий спосіб індикації зубного нальоту за допомогою таблеток зручніший для дітей і підлітків, а регулярне проведення цієї процедури наочно покаже - яким зонам варто приділити більше уваги та однозначно поліпшить навички якісного очищення зубів.

При використанні пігулок-індикаторів варто враховувати, що язик та внутрішні частини щоки теж забарвляться у яскраві кольори, тому варто проводити цю процедури після вечірнього чищення зубів, а губи можна захистити від зайвого тонування за допомогою гігієнічного бальзаму.

Ополіскувачі для індикації зубного нальоту

Найпростіший спосіб визначити наявність зубного нальоту після чищення зубів - використання ополіскувача для індикації зубного нальоту. Цей вид індикаторів забарвлює відкладення в один колір, тому є менш інформативним, але найбільш простим у використанні: рідину просто наливають у мірний ковпачок-кришку, полокають ротову порожнину протягом 20-30 секунд, спльовують та отримують видимий результат - погано очищені ділянки набудуть яскраво-синього кольору. Використання таких ополіскувачів є найкращим варіантом вибору індикатора для дітей та підлітків - сам процес максимально простий, наочний та може бути представлений в ігровій формі.

Зубна паста для індикації нальоту

Мультифункціональний засіб для гігієни ротової порожнини, який в процесі чищення зубів забарвлює погано очищені ділянки в один колір. Додатковим плюсом цього виду індикатора є зміцнення емалі та захист від карієсу, завдяки наявності фторидів у складі пасти.

Використання цього засобу нічим не відрізняється від використання стандартної зубної пасти: нанести невелику горошинку пасти на щітку та масажними рухами розподілити по поверхні зубів, очистити зуби в звичайному режимі декілька хвилин, ополоснути рот та оцінити результат. Забарвлені зони почистити повторно до повного видалення тонуючої речовини.

Рідина для індикації зубного нальоту

Головна перевага цього виду індикаторів - економічний розхід засобу. Невеликі флакони, місткістю від 10 до 60 мл, які зручно взяти з собою у відпустку або у відрядження, наповнені концентрованим рідким засобом. В процесі використання, препарат забарвлює наліт в два кольори: свіжі відкладення набудуть червоного відтінку, а застарілий наліт стане насиченого синьо-фіолетового відтінку. 

Використовувати рідину для індикації можна двома способами:

 • розвести 1-2 краплі засобу в 10 мл води та просто прополокати рота.
 • нанести рідину локально на приясневі зони спеціальним стоматологічним мікробрашем - пластиковою щіточкою-аплікатором для точного та економного нанесення. Замінити брашик на звичну ватну паличку в цій ситуації ми не рекомендуємо - вата гігроскопічна та вбере велику кількість засобу та погіршить якість нанесення.

На що варто звернути увагу при купівлі індикаторів зубного нальоту

Засоби-індикатори є прекрасним помічником для повноцінної домашньої гігієни ротової порожнини: зручні та прості у застосуванні вони допомагають запобігти негативним наслідкам неякісного догляду. При покупці варто віддати перевагу індикаторам від відомих виробників, наприклад, продукції від професійного німецького бренду Miradent, представлену в нашому магазині.

Відгуки
Арсен
Арсен
15.02.2024
Дентальні серветки Dental Wipes, (Brush-baby)
Дентальні серветки Dental Wipes, (Brush-baby)
Якісні серветки. Ідеально підійшли для нашого малюка. ..
Андрій
Андрій
29.01.2024
Прорізувач FrontEase Teether - Pink, (Brush-baby)
Прорізувач FrontEase Teether - Pink, (Brush-baby)
Гарний прорізувач. Брали сину. Він йому дуже сподобався. ..
Іванна
Іванна
29.01.2024
Льодяники з ксилітолом Xylitol Drops, м'ята (26 шт), (Miradent)
Льодяники з ксилітолом Xylitol Drops, м'ята (26 шт), (Miradent)
Дуже смачні льодяники. І я і чоловік і донька їх справді обожнюємо...
Борис
Борис
16.01.2024
Пом’якшуючий гель для очищення язика Tong Clin (50 мл), (Miradent)
Пом’якшуючий гель для очищення язика Tong Clin (50 мл), (Miradent)
Чудовий гель. Після використання залишається приємне відчуття у роті..
Олег
Олег
10.01.2024
Перстені Miratoi (100 шт), (Miradent)
Перстені Miratoi (100 шт), (Miradent)
У моєму стоматологічному кабінеті ці іграшки просто необхідні. Діток відволікають від процесу лікування. ..
Віктор
Віктор
05.01.2024
Набір для очищення язика Tong Clin Set, (Miradent)
Набір для очищення язика Tong Clin Set, (Miradent)
Якісний набір. Користуюся більше місяця і повністю задоволений. ..
Ірина
Ірина
03.01.2024
Ополіскувач для ротової порожнини з активним киснем OXYSAFE® Active+F (500мл), (Miradent)
Ополіскувач для ротової порожнини з активним киснем OXYSAFE® Active+F (500мл), (Miradent)
Якісний ополіскувач. Користуємося всією родиною. Нам він до вподоби. ..
Орест
Орест
02.01.2024
Зубна паста Tutti Frutti (вік 3+), (Brush-baby)
Зубна паста Tutti Frutti (вік 3+), (Brush-baby)
Чудова зубна паста для нашої донечки. Вона завжди каже, що вона дуже смачна. ..