0
0

Догляд за брекетами та міжзубними проміжками

Закінчується
Закінчується
0
Йоржики для чистки міжзубних проміжківОсновні характеристики:- Зручна система змінних насадок;- Контейнер в порожнині ручки-тримача має функцію зберігання насадок;Щіточка для чищення міжзубних проміжків Pic-Brush від компанії Miradent є однією з найб..
269 грн.
Закінчується
0
Супер-флоси Mirafloss Implant CHX (бірюзовий, 2.2 мм)Основні характеристики:- 2 діаметра: тонкий (O 1,5 мм) і середній (O 2,2 мм);- Флос в практичній котушці з футляром; - Антибактеріальна властивість хлоргексидину;- Для всіх ортодонтичних та ортопед..
353 грн.
Закінчується
0
Тим, хто носить брекети або має в роті штучні конструкції, страждає захворюваннями ясен, необхідний особливо ретельний догляд за порожниною рота. Спеціально для таких людей компанія Miradent випустила спеціальний набір інструментів для гігієни порожн..
430 грн.
0
Набір запасних йоржиківСині 3,0 мм.Основні характеристики:- Ультратонкі щетинки; - Особливий дріт-основа зі спеціальним покриттям;- Доступні 7 розмірів йоржиків; В упаковці 6 шт...
296 грн.
0
Ручний інтердентальний йоржик (помаранчевий, 2.5-5.0 мм)Основні характеристики:– Ультратонкі щетинки;– Особливий дріт-основа зі спеціальним покриттям;– Доступні 6 розмірів йоржиків;Ергономія та форма йоржика роблять їх використання доступним для нови..
169 грн.
0
Набір запасних йоржиківПомаранчеві 2,5-5 мм.Основні характеристики:- Ультратонкі щетинки; - Особливий дріт-основа зі спеціальним покриттям;- Доступні 7 розмірів йоржиків; В упаковці 6 шт...
296 грн.
0
Йоржики для чистки міжзубних проміжківОсновні характеристики:– Зручна система змінних насадок;– Контейнер в порожнині ручки-тримача має функцію зберігання насадок;Щіточка для чищення міжзубних проміжків Pic-Brush від компанії Miradent є однією з найб..
215 грн.
0
Настінний бокс з флосом, професійнийОсновні характеристики:– Ідеально підходить для використання в стоматологічному кабінеті;– Управління однією рукою завдяки металевому ріжучому канту;– Можливість заміни котушки;Професійний флосс в котушці Mirafloss..
2 167 грн.
0
Змінні насадки для монопучкової щітки I-Prox P.Колір: білий.Кількість: 4 шт...
133 грн.
0
Набір запасних йоржиківЗелені 2,2 мм.Основні характеристики:- Ультратонкі щетинки; - Особливий дріт-основа зі спеціальним покриттям;- Доступні 7 розмірів йоржиків; В упаковці 6 шт...
296 грн.
0
Набір запасних йоржиківРожеві 1,5 мм.Основні характеристики:- Ультратонкі щетинки; - Особливий дріт-основа зі спеціальним покриттям;- Доступні 7 розмірів йоржиків; В упаковці 6 шт...
296 грн.
0
Флос Mirafloss невощений (20м)Міжзубні проміжки - одна з головних зон ризику виникнення карієсу, оскільки вони більш схильні до накопичення мікроорганізмів і недостатньо добре очищають при повсякденній чистці зубів. Зубна нитка є обов’язковим інструм..
198 грн.
0
Зубочистка + флосОсновні характеристики:- Гостра зубочистка для видалення грубих залишків їжі;- Зубна нитка для очищення міжзубних проміжків;- Зручне упакування по 30 та по 100 шт;- Без фторидів - без смакових домішків;- Міцна нитка на заокругленій в..
541 грн.
0
Флос Miraflos Tape CHX (20м)Зубна нитка Mirafloss® chx-Tape (флосс, просякнутий диглюконат хлоргексидину) - додатковий превентивний захист від карієсу. Хлоргексидин чинить швидку і потужну бактерицидну дію і знижує утворення зубного нальоту. Цей факт..
198 грн.
0
Ручний інтердентальний йоржик (білий, 2.5 мм)Основні характеристики:- Ультратонкі щетинки;- Особливий дріт-основа зі спеціальним покриттям;- Доступні 6 розмірів йоржиків;Ергономія та форма йоржика роблять їх використання доступним для нових користува..
169 грн.
0
Ручний інтердентальний йоржик (бордовий, 5.0 мм)Основні характеристики:– Ультратонкі щетинки;– Особливий дріт-основа зі спеціальним покриттям;– Доступні 6 розмірів йоржиків;Ергономія та форма йоржика роблять їх використання доступним для нових корист..
169 грн.
0
Флос Mirafloss Tape (20м)Міжзубні проміжки - одна з головних зон ризику виникнення карієсу, оскільки вони більш схильні до накопичення мікроорганізмів і недостатньо добре очищають при повсякденній чистці зубів. Зубна нитка є обов’язковим інструментом..
198 грн.
0
Змінний флос для професійного боксу Refill: Mint - просякнутий ментолом (200 м)Змінний флос для Mirafloss Big від компанії Miradent - флос найвищої якості для очищення міжзубних проміжків для клінічної практики.Змінна котушка 200 м.Різновид нитки: во..
293 грн.
0
Ручний інтердентальний йоржик (зелений, 3.5 мм)Основні характеристики:- Ультратонкі щетинки;- Особливий дріт-основа зі спеціальним покриттям;- Доступні 6 розмірів йоржиків;Ергономія та форма йоржика роблять їх використання доступним для нових користу..
169 грн.
0
Ручний інтердентальний йоржик (рожевий, 1.8 мм)Основні характеристики:- Ультратонкі щетинки;- Особливий дріт-основа зі спеціальним покриттям;- Доступні 6 розмірів йоржиків;Ергономія та форма йоржика роблять їх використання доступним для нових користу..
169 грн.
Хіт продажу
0
Змінний флос для професійного боксу Refill: невощений(200 м)Змінний флос для Mirafloss Big від компанії Miradent - флос найвищої якості для очищення міжзубних проміжків для клінічної практики.Змінна котушка 200 м.Різновид нитки: вощений, зі смаком ме..
293 грн.
Хіт продажу
0
Змінний флос для професійного боксу Refill: waxed вощений (200 м)Змінний флос для Mirafloss Big від компанії Miradent - флос найвищої якості для очищення міжзубних проміжків для клінічної практики. Змінна котушка 200 м.Різновид нитки: вощений, з..
293 грн.

Встановлення брекет-систем допомагає виправити прикус, зробити ваші зуби рівними, а посмішку красивої. Процес корекції може зайняти декілька років, упродовж яких необхідно неухильно дотримуватися ряду правил  рекомендацій. Ця процедура є однією з найдорожчих в стоматології і без регулярного правильного догляду може принести більше шкоди, ніж користі. Саме по цій причині потрібно чітко дотримуватися рекомендованих правил гігієни, не пропускати щоденні процедури із допомогою спеціальних засобів для очищення брекетів та міжзубних проміжків, які можна купити у нашому магазині.

Як правильно доглядати за брекетами

Для повноцінного якісного очищення встановлених брекет-систем недостатньо використовувати звичну нам зубну щітку, тому що на кільцях, замках та дугах брекетів накопичується наліт та залишки їжі, які можуть викликати розвиток карієсу та інших проблем із зубами та яснами.

Для профілактики та уникнення стоматологічних захворювань необхідно систематично:

 • повноцінно чистити зуби вранці  та увечері;
 • використовувати зубну нитку та ополіскувач після кожного прийому їжі або перекусу;
 • очищати міжзубний простір флоссом або інтердентальним йоржиком;
 • дотримуватися спеціальної дієти та мінімізувати вживання солодкого;
 • проходити огляд у стоматолога та проводити професійну чистку зубів кожні 6 місяців.

Найбільш поширеним наслідком неправильного догляду за брекет-системами є поява білих плям на зубах, які є не лише естетичною проблемою, але й вказують на псування зубній емалі: через недостатню гігієну вона втрачає блиск та стає пористою і менш міцною, а білі плями вказують на утворення початкової стадії карієсу.

Дієта при носінні брекетів

Після встановлення брекет-системы необхідно потурбуватися про своє харчування: для збереження здоров'я зубів на період корекції необхідно включити у свій раціон продукти багаті білком, магнієм, кальцієм, фтором та фосфором, а також вітамінами С і D. Варто додати у свій щоденний раціон рибу та морепродукти, яйця, цитрусові, молоко й кисломолочні продукти.

Під час носіння брекетів рекомендовано обмежити або повністю відмовитися від:

 • солодкого, для запобігання розвитку карієсу;
 • в'язких продуктів, таких як іриски, жувальні гумки, мармелад, пастила, шоколад;
 • дуже твердих продуктів, якими можна зламати дуги, а саме, горіхів, сухарів, сушеного або просто жорсткого м'яса, моркви, яблук;
 • паління;
 • продуктів, які можуть забарвлювати емаль або пластикову\керамічну конструкцію брекет-системи - кава, чай, кока-кола, червоне вино, яскравих фруктів та ягід (вишня, виноград).

Засоби та аксесуари для догляду за брекет-системою та міжзубними проміжками

Після установки ортодонтичної брекет-системи варто чистити зуби не лише уранці та ввечері, а й після кожного прийому їжі, а для якісної гігієни у вашому арсеналі має бути мінімальний набір для догляду, який можна придбати у нашому магазині :

 • монопучкова щітка;
 • V- образна щітка;
 • вощена стоматологічна нитка;
 • міжзубні йоржики;
 • люстерко;
 • флосс-зубочистки.

Такий базовий обов'язковий комплект по догляду за брекетами та міжзубними проміжками можна скласти у невелику косметичку або коробочку і носити з собою.

Також варто подумати щодо придбання іригатора та ортодонтического воску. В процесі носіння варто використовувати спеціальні зубні пасти, збагачені фтором та фосфором, а також лікувальні і профілактичні ополіскувачі та суперфлосс.

Монопучкова зубна щітка

Цей аксесуар має спеціальну вигнуту форму, завдяки чому прекрасно справляється з очищенням навіть найбільш важкодоступних місць. Ця щітка призначена саме для очищення брекетів, а не зубів. Обирати варто модель із тонкими щетинками, для якісного очищення висота щетинок має бути від 8 мм. На нашому сайті також можна придбати змінні насадки для монопучкової щітки.

Вощена стоматологічна нитка

Для підвищення ефективності використання нитки, зниження дискомфорту при використанні та максимально легкого ковзання, такий флосс покривають спеціальним воском. Вощений флосс менше чіпляється за конструкцію, зручний у використанні, нетравматичний та не залишає уривки волокон на деталях брекет-системи. Спеціальний флосс для брекетів має тверде закінчення, яке зручно протягнути під дугу. На нашому сайті можна купити флосс для професійного і домашнього використання, а також купити змінний флосс (рефіл) для професійного боксу.

V- подібна зубна щітка

Після встановлення брекетів, стоматологи рекомендують користуватися спеціальною щіткою із синтетичною щетиною, ворсинки в якій мають v- образне заглиблення: в центрі очищуючої голівки знаходяться короткі щетинки, які очищають саме брекети, а довші ворсинки, розташовані по краях, очищають зубну емаль.

Флосс-зубочистки

Дуже ергономічний та зручний аксесуар для очищення міжзубних проміжків, який поєднує у собі зубну нитку на зручному тримачі та м'яку зубочистку. Це прекрасне рішення для комплексного догляду за міжзубним простором: за допомогою цього девайсу можна дбайливо та якісно видалити зубний наліт і залишки їжі з інтердентального простору. Відмінною особливістю одноразової флосс-зубочистки є її беззаперечна зручність та максимальна гігієнічність, адже із її допомогою ви очищаєте зуби, не торкаючись до самої нитки. У нашому магазині представлені флосс-зубочистки від перевірених виробників в зручній упаковці по 30 або 100 штук.

Міжзубні йоржики

Інтердентальний йоржик - це незамінний інструмент для людей, що піклуються про здоров'я своїх зубів, а особливо для володарів ортодонтичних конструкцій. Він являє собою маленьку щіточку та складається з невеликої ручки і тоненького дроту, до якого кріпляться очищуючі щетинки. Для очищення брекет-систем слід придбати вигнутий міжзубний йоржик з ворсинками середньої жорсткості. Розмір робочої частини стоматологічного йоржика маркується латинськими літерами від S до XL. Для правильного підбору цього аксесуару, який підійде саме вам, варто проконсультуватися зі своїм стоматологом. Термін експлуатації йоржика становить 1 - 2 тижні при щоденному використанні, але варто орієнтуватися також і на зовнішній вигляд щіточки. По своїй дії, інтердентальні йоржики є досить ефективним та бюджетним аналогом іригатора, вони є незамінним інструментом по догляду за брекетами та іншими ортоконструкціями. У нашому магазині можна купити інтердентальні щітки та спеціальні набори для догляду за міжзубними проміжками, а також запасні насадки до йоржиків за найкращою ціною.

Дзеркало стоматологічне

Спеціальне дзеркало, що не запотіває, є невід'ємною частиною якісного домашнього догляду  за ротовою порожниною, а особливо, якщо у вас встановлені ортодонтичні конструкції: брекет-системи, мости, імпланти, коронки тощо. За допомогою стоматологічного дзеркальця можна швидко та ефективно відстежувати стан зубів і ясен навіть у важкодоступних місцях. Компактні розміри дзеркала дозволяють носити його з собою навіть у найменшій сумочці або рюкзаку.

Іригатор

Цей прилад є особливо актуальним для тих, в кого встановлені брекет-системи, але також є необхідним і володарям вінірів, імплантів, коронок та усім, хто піклується про красу та здоров'я своєї посмішки. Цей апарат допомагає видалити навіть самі крихітні залишки їжі і нальоту з усіх важкодоступних місць тонким, пульсуючим струменем води,одночасно масуючі ясна, що є прекрасною профілактикою їх захворювань. Прилад змішує повітря та воду, а тиск води можна регулювати. Купівля цього гаджету стане прекрасним доповнення до щоденної доглядової рутини за ротовою порожниною.

Відгуки
Іванна
Іванна
18.10.2023
Льодяник з ксилітолом на паличці Xylipop зі смаком ЧОРНИЦІ
Льодяник з ксилітолом на паличці Xylipop зі смаком ЧОРНИЦІ
Син дуже любить їх смакувати. ..
Іванна
Іванна
18.10.2023
Щітка від 0 до 18 місяців First Brush (2 шт) - Blue
Щітка від 0 до 18 місяців First Brush (2 шт) - Blue
Супровід щіточки для перших зубчиків. Комфортні, м'ягенькі, зручно тримати. Раніше брали зелені, а тепер взяли блакитні. ..
Іванна
Іванна
18.10.2023
Щітка від 0 до 18 місяців First Brush (2 шт) - Teal
Щітка від 0 до 18 місяців First Brush (2 шт) - Teal
Дуже класні зубні щіточки для перших зубчиків, нам полюбилися. Купляли раніше для старшого сина, а тепер і для молодшого також...
Іванна
Іванна
18.10.2023
Дитяча зубна щітка Kid's Brush, Policeman Bill
Дитяча зубна щітка Kid's Brush, Policeman Bill
Хороша зубна щітка. Сину дуже подобається. Зубну щітку вже змінили на нову, а песиком-поліцейським ще бавиться...
Іванна
Іванна
18.10.2023
Зубна паста brush-baby Applemint (від 0 до 3 років)
Зубна паста brush-baby Applemint (від 0 до 3 років)
Прекрасна зубна паста. Беру її вже не вперше. Дуже задоволена і вважаю, що це було ідеальне рішення купити її як першу для чищення маленьких зубчиків...
Іванна
Іванна
18.10.2023
Зубна паста brush-baby Dinosaur Spearmint (3+)
Зубна паста brush-baby Dinosaur Spearmint (3+)
Чудова зубна паста, беру її не вперше. Син чистить нею зубчики щодня з величезним задоволенням після кожного прийому їжі і не тільки. Рекомендую, для діток від 3 років ідеально...
Аня
Аня
16.06.2023
Cool&Calm Teether - Yellow/Blue
Cool&Calm Teether - Yellow/Blue
Чудовий прорізувач, краще використовувати після охолодження в холодильнику..
Антон
Антон
17.05.2023
Mirafluor з CHX 0,06% (100мл)
Mirafluor з CHX 0,06% (100мл)
Мій стоматолог поради мені даний продукт. дуже задоволений результатом..