0
0

Жувальні гумки та льодяники

0
Дані льодяники неймовірно смачні та корисні. Вони підійдуть для людей, у який у роті сухо. Актуальні для щоденного догляду за вашими зубами. Цукру у них немає, тому для зубів це лише позитивний момент. З ними у вас буде відчуття свіжості у роті. ..
1 130 грн.
0
Ця смачна та корисна гумка від компанії Miradent  - це просто незамінна річ у вашому домі. Особливо, якщо вас хвилює здоровя ваших зубів. Ксиліт, який знаходиться у цій гумці, дуже корисний і не шкідливий, на відміну від цукру. Щоб не хворіти, т..
1 760 грн.
0
Основні характеристики:Попереджає карієс.Ремінералізує зуби.Перешкоджає відкладенню зубного нальоту.Рекомендовано діабетикам (при дотриманні дієти).Не містить аспартам і сорбітол.Підходить для веганів...
2 025 грн.
Хіт продажу
0
Дані льодяники неймовірно смачні та корисні. Вони підійдуть для людей, у який у роті сухо. Актуальні для щоденного догляду за вашими зубами. Цукру у них немає, тому для зубів це лише позитивний момент. З ними у вас буде відчуття свіжості у роті. ..
1 425 грн.
Хіт продажу
0
Сухість в порожнині рота (ксеростомія) спричинена недостатньою роботою слинних залоз. Таблетки miradent Aquamed були спеціально розроблені у співпраці з експертами в галузі стоматології для задоволення потреб людей, які стикаються з ксеростомією. Фор..
264 грн.
Новинка 2023
0
Прекрасний та унікальний льодяник, який вміщує ксиліт у своєму складі. Це ідеальний компонент для підтримки здоров'я ротової порожнини та зубів, сприяючи зменшенню ризику карієсу, утворенню зубного нальоту та загальних проблем із зубами. Якщо ви праг..
1 716 грн.
1
Прекрасний та унікальний льодяник, який містить ксиліт у своєму складі. Це ідеальний додатковий елемент для збереження здоров'я ротової порожнини та зубів, допомагаючи зменшити ризик карієсу, утворення зубного нальоту та загальних проблем із зубами. ..
1 716 грн.
0
Жувальна гумка з ксилітолом - відмінний засіб для профілактики карієсу у дітей та дорослих! Науково доведено, що ксиліт, на відмінну від інших замінників цукру (наприклад, аспартаму, шкідливого для організму), ефективно профілактує карієс та ремінера..
119 грн.
Хіт продажу
0
Сухість в ротовій порожнині, відома як ксеростомія, може виникнути внаслідок недостатньої роботи слинних залоз. Жувальні гумки miradent Aquamed спеціально створені у співпраці зі спеціалістами в галузі стоматології для зустрічі потреб людей, які випа..
128 грн.
Хіт продажу
0
Прекрасний і унікальний льодяник, який включає в себе ксиліт у своєму складі. Для утримання здоров'я ротової порожнини та зубів, це найкращий вторинний засіб для зменшення ризику карієсу, утворення зубного нальоту та загальних проблем із зубами. Якщо..
1 716 грн.
Хіт продажу
2
Чудовий та унікальний льодяник, який включає ксиліт у свою рецептуру. Це ідеальний додаток для підтримання здоров'я ротової порожнини та зубів, сприяючи зменшенню ризику карієсу, утворенню зубного нальоту та інших проблем стосовно орального здоров'я...
35 грн.
Хіт продажу
1
Неймовірно смачний та якісний льодяник, який не містить зовсім цукру і запобігає появі карієсу у вашому роті. Тому він однозначно є необхідним для будь-якої людини. Він є на паличці, тому насамперед для дітей буде цікаво. Основні характеристики:..
35 грн.
Хіт продажу
0
Жувальна гумка для профілактики від компанії Miradent, що містить ксиліт Xylitol, вважається відмінним засобом для щоденного захисту від карієсу як у дітей, так і у дорослих. Науково доведено, що ксиліт, відмінно від інших замінників цукру, таких як ..
128 грн.
Хіт продажу
0
Якісна жувальна гумка з чарівним ксилітом Xylitol від відомої компанії Miradent - ідеальний засіб для щоденної профілактики карієсу у кожної особи! Науково доведено, що ксиліт ремінералізує емаль зубів через реакцію з кальцієм і протеїнами, ефективно..
128 грн.
Хіт продажу
0
Чарівна жувальна гумка з ксилітом Xylitol від відомої компанії Miradent - ідеальний засіб для щоденної профілактики карієсу у дорослих та дітей! Науково доведено, що ксиліт ремінералізує емаль зубів через реакцію з кальцієм і протеїнами, ефективно за..
128 грн.
Хіт продажу
0
Профілактична жувальна гумка з ксилітом від компанії Miradent є відмінним засобом щоденної додаткової профілактики карієсу у дітей і дорослих! Науково доведено, що ксиліт, у відміну від інших замінників цукру (зокрема аспартаму, який може бути шкідли..
128 грн.
Новинка 2023
Хіт продажу
0
Профілактична жувальна гумка з ксилітом Xylitol від компанії Miradent є чудовим засобом для щоденної додаткової профілактики карієсу у дітей і дорослих. Науково доведено, що ксиліт, на відміну від інших замінників цукру (деякі з яких, наприклад, аспа..
128 грн.
Хіт продажу
1
Льодяники miradent® це - відмінна альтернатива та доповнення до жувальної гумки. Рекомендовані для людей із сухістю в роті (ксеростомія), пацієнтів із зубними протезами або брекетами, вони виявляють каріостатичну дію. Льодяники спеціально розроб..
220 грн.
Хіт продажу
0
Льодяники miradent® Xylitol Drops - чудова альтернатива та доповнення до жувальної гумки, рекомендована для людей з сухістю в роті (ксеростомія), пацієнтів з зубними протезами або брекетами. Вони мають каріостатичну дію і спеціально розроблені для що..
220 грн.
Хіт продажу
0
Льодяники це гарне доповнення до жувальної гумки. Вони корисні для людей з сухістю в роті чи пацієнтам із зубними протезами. Льодяники актуальні для щоденного догляду за зубами. Підходять для діабетиків. У льодяниках Xylitol Drops відсутній цукор, ві..
220 грн.
Хіт продажу
0
Представлена гумка це правильний засіб для щоденного захисту ваших зубів. Ксиліт, усім відомо, запобігає карієсу, а він є у цій гумці. Він має мало калорій, тому ідеально підійде для діабетиків. Ця гумка також захищає від зубного нальоту. Основн..
128 грн.
Хіт продажу
0
Профілактична жувальна гумка з ксилітом Xylitol від компанії Miradent – відмінний засіб для щоденної додаткової профілактики карієсу у дітей і дорослих! Науково доведено, що ксиліт, на відміну від інших замінників цукру (багато з яких, наприклад, асп..
128 грн.
Хіт продажу
0
Гумка - це ефективний засіб для щоденного захисту вашого зубного здоров'я. Містить ксиліт, відомий своєю здатністю запобігати карієсу. Завдяки низькому вмісту калорій, ця гумка є ідеальним вибором для діабетиків. Крім того, вона ефективно захищає від..
128 грн.
Продано
0
Чудовий та неповторний льодяник, який містить у своєму складі ксиліт. Для ротової порожнини та зубів - це найкращий допоміжний чинник для зменшення карієсу, зубного нальоту та загалом проблем із своїми зубами. Якщо ви не хочете часто відвідувати стом..
1 006 грн.

А ви знали, що жувати жуйку корисно для мозку? сучасні дослідження показують, що жувальна гумка знижує рівень стресу, покращує роботу пам'яті, сприяє спалюванню зайвих калорій і навіть може допомогти позбавитися від такої шкідливої звички як паління. Спеціальні жувальні гумки також допоможуть запобігти появі карієсу, усунути зубний наліт і вирішити безліч інших завдань, пов'язаних з гігієною і здоров'ям ротової порожнини. А якщо ваша дитина любить солодке, то в нашому магазині ви можете купити корисні льодяники і жувальну гумку з ксилитолом для дітей, які реминерализируют зубну емаль і є корисним замінником звичайним солодощам. 

Чим корисні жувальна гумка та льодяники з ксилітом

На думку експертів, жувальні рухи підвищують частоту серцебиття, завдяки чому в мозок поступає більша кількість кисню. Це позитивно впливає на пам'ять, сприйняття нової інформації ще й підвищує рівень серотоніна - гормону щастя. У жувальній гумці без цукру відсутні калорії, а сам процес жування відволікає від думок про їжу та допомагає позбавитися від зайвої ваги.

У складі жувальній гумці від німецького виробника засобів для догляду за ротовою порожниною Miradent, цукор і фруктоза, які негативно впливають на зубну емаль замінені натуральним замінником цукру - 100% ксилітом. Цей натуральний компонент вже більше 50 років використовують відомі європейські виробники в продуктах для діабетиків та в товарах для стоматологічного сегменту.

Ксиліт: користь та ефективність у стоматології для дітей і дорослих

Ксиліт - це 100% натуральний та корисний аналог цукру - березовий цукор, який виготовляють з кукурудзи, деяких овочів і фруктів. На смак він нагадує звичайний цукор, але на відміну від штучних цукрозамінників не має специфічного післясмаку, який багатьом не подобається. У сучасному світі багато корисних солодощів та лікарських препаратів, таких як льодяники, жуйки, сиропи від кашлю, зубні пасти, цукерки, жувальні вітаміни та пастилу виготовляють саме на основі Xylitol. 

Завдяки особливостям свого складу, ксиліт не є поживним середовищем для хвороботворних бактерій, що провокують карієс. Не маючи поживного середовища та можливості для розмноження, небезпечні мікроорганізми гинуть, знижується дія кислоти на зубну емаль та нормалізується кислотно-лужний баланс в ротовій порожнині.

До основних переваг ксиліту можна віднести:

 • абсолютна безпечність для дітей та дорослих;
 • природне збільшення вироблення слини та підвищення її захисних властивостей;
 • пролонгована дія продуктів з ксилітом;
 • поліпшення засвоєння вітамінів групи В;
 • низький глікемічний індекс (важливо для людей із діабетом) та калорійність;
 • запобігання карієсу на початковій стадії;
 • ремінералізація зубної емалі;
 • приємний смак.

Окремо необхідно відмітити важливість ксиліту в дитячій стоматології та профілактиці карієсу. Як відомо, здоров'я постійних зубів безпосередньо пов'язане із здоров'ям молочного комплекту, тому застосування засобів з березовим цукром (зубна паста, льодяники і жуйки, ополіскувачі):

 • насичує зуби кальцієм;
 • уповільнює зростання шкідливих бактерій;
 • підходить для застосування з першого зубка;
 • абсолютно безпечно;
 • засоби мають приємний, солодкуваті смак, який дуже подобається діткам.

Жувальна гумка з ксилітом

У нашому магазині ви можете швидко та недорого купити спеціальну медичну жувальну гумку з ксилітом для дітей і дорослих з різним смаком та у різній фасовці. Такі жуйки є одним з допоміжних способів щоденної профілактики карієсу та додатковим доглядовим засобом для здоров'я ротової порожнини у дітей та дорослих. На нашому сайті представлена медична жувальна гумка з ксилітом від німецького виробника Miradent на будь-який смак:

 • кориця;
 • свіжі фрукти;
 • м'ята або перцева м'ята;
 • полуниця та яблуко;
 • журавлина;
 • кавун NEW!
 • зелений чай.

Зручна упаковка від 30 штук. Найефективніше жувальна гумка працює після їжі, а на день рекомендується вживати 4-5 подушечок для дорослих та 2-3 подушечки для дітей.

Жувальні гумки та льодяники з ксилітом при ксеростомії

Якщо ви помітили зменшення кількості слини в ротовій порожнині - не ігноруйте цей момент, оскільки слина виконує безліч корисних функцій:

 • бере участь у процесі регенерації тканин ротової порожнини;
 • підтримує кислотно-лужний баланс;
 • сприяє розм'якшенню їжі та полегшує ії ковтання;
 • зволожує ротову порожнину, що допомагає правильній артикуляції;
 • забезпечує смакові відчуття, завдяки наявності у складі води.

Симптоми ксеростомії (сухості у роті) :

 • важко проковтнути їжу;
 • можуть з'являтися заїди в кутиках рота;
 • неприємний присмак та запах з рота;
 • запалення ясен, дискомфортні відчуття за наявності ортоконструкцій.

Топовими засобами для боротьби із ксеростомією є жувальна гумка та льодяники з ксилітом. До складу жуйки, наприклад, входять яблучна кислота та гліцерин, які стимулюють слиновиділення та прекрасно утримують вологу. У складі льодяників є антибактеріальний агент лізоцим та лактат кальцію, який зміцнюють зубну емаль, компенсують дефіцит кальцію в організмі та є набагато ефективнішими по своїй дії, чим такий популярний у нас глюконат кальцію. Льодяники та медична жувальна гумка з ксилітом не містять цукру, глютену, ГМО і інших шкідливих компонентів.

Льодяники з ксилітом

Чи можуть льодяники приносити користь зубам та піклуватися про здоров'я ротової порожнини? Так, якщо це льодяники від Miradent, які не містять шкідливих компонентів, таких як цукор і фруктоза, а за приємний солодкий смак в них відповідає натуральний Xylitol. Такі смачні цукерочки не лише прекрасно замінять шкідливі солодощі маленьким та дорослим ласунам, але і потурбуються про зубну емаль, оскільки вони:

 • зменшують кількість зубного нальоту;
 • зміцнюють зубну емаль;
 • запобігають розмноженню шкідливих бактерій та запобігають появі карієсу;
 • рекомендовані людям зі зниженим слиновиділенням;
 • мають натуральний смак;
 • освіжають подих.

Льодяники з ксилітом запаковані в індивідуальні упаковки або оформлені у ще зручнішому форматі - на паличці, та представлені у нашому магазині з різними смаками:

 • м'ята;
 • вишня;
 • полуниця (з натуральними кісточками, для кращого очищення зубного нальоту);
 • диня;
 • маракуя;
 • чорниця;
 • банан.

Широкий асортимент корисних солодощів - льодяники з ксилітом та  медична жувальна гумка з ксилітом представлені на нашому сайті за найкращою ціною. Також наші професійні консультанти допоможуть підібрати  необхідні засоби по догляду за зубами і ротовою порожниною, які підходять саме вам.

Відгуки
Арсен
Арсен
15.02.2024
Дентальні серветки Dental Wipes, (Brush-baby)
Дентальні серветки Dental Wipes, (Brush-baby)
Якісні серветки. Ідеально підійшли для нашого малюка. ..
Андрій
Андрій
29.01.2024
Прорізувач FrontEase Teether - Pink, (Brush-baby)
Прорізувач FrontEase Teether - Pink, (Brush-baby)
Гарний прорізувач. Брали сину. Він йому дуже сподобався. ..
Іванна
Іванна
29.01.2024
Льодяники з ксилітолом Xylitol Drops, м'ята (26 шт), (Miradent)
Льодяники з ксилітолом Xylitol Drops, м'ята (26 шт), (Miradent)
Дуже смачні льодяники. І я і чоловік і донька їх справді обожнюємо...
Борис
Борис
16.01.2024
Пом’якшуючий гель для очищення язика Tong Clin (50 мл), (Miradent)
Пом’якшуючий гель для очищення язика Tong Clin (50 мл), (Miradent)
Чудовий гель. Після використання залишається приємне відчуття у роті..
Олег
Олег
10.01.2024
Перстені Miratoi (100 шт), (Miradent)
Перстені Miratoi (100 шт), (Miradent)
У моєму стоматологічному кабінеті ці іграшки просто необхідні. Діток відволікають від процесу лікування. ..
Віктор
Віктор
05.01.2024
Набір для очищення язика Tong Clin Set, (Miradent)
Набір для очищення язика Tong Clin Set, (Miradent)
Якісний набір. Користуюся більше місяця і повністю задоволений. ..
Ірина
Ірина
03.01.2024
Ополіскувач для ротової порожнини з активним киснем OXYSAFE® Active+F (500мл), (Miradent)
Ополіскувач для ротової порожнини з активним киснем OXYSAFE® Active+F (500мл), (Miradent)
Якісний ополіскувач. Користуємося всією родиною. Нам він до вподоби. ..
Орест
Орест
02.01.2024
Зубна паста Tutti Frutti (вік 3+), (Brush-baby)
Зубна паста Tutti Frutti (вік 3+), (Brush-baby)
Чудова зубна паста для нашої донечки. Вона завжди каже, що вона дуже смачна. ..