0
0

Жувальні гумки та льодяники

0
Жувальна гумка з ксилітолом (асорті, 200 шт)Основні характеристики:- Попереджає карієс;- Ремінералізує зуби;- Перешкоджає відкладенню зубного нальоту;- Рекомендовано діабетикам (при дотриманні дієти);- Не містить аспартам і сорбітол;- Підходить для в..
1 658 грн.
Хіт продажу
1
Льодяник з ксилітолом на паличці зі смаком ЧОРНИЦІ- Не містить цукру;- Не містить аспартаму та інших синтетичних підсолоджувачів;- Без глютену;- Без лактози;- Без ГМО;XYLIPOP на 100% підсолоджений ксилітолом, і це дає йому ряд переваг:- Запобігає роз..
33 грн.
0
Льодяники з ксилітолом проти ксеростомії Aquuamed, маракуйя (26 шт)Основні характеристики:- Підсилює слиновиділення;- Знижує кількість нальоту;- Профілактика карієсу;- Зміцнює зубну емаль;Сухість в ротовій порожнині (ксеростомія) викликана дисфункціє..
247 грн.
Хіт продажу
0
Жувальна гумка з ксилітолом Xylitol Chewing Gum – солодка м’ята (30 шт)Основні характеристики:– Попереджає карієс;– Ремінералізує зуби;– Перешкоджає відкладенню зубного нальоту;– Рекомендовано діабетикам (при дотриманні дієти);– Не містить аспартам і..
119 грн.
Новинка 2023
0
Льодяник з ксилітолом на паличціОсновні характеристики:- Не містить цукру;- Не містить аспартаму та інших синтетичних підсолоджувачів;- Без глютену;- Без лактози;- Без ГМО;XYLIPOP на 100% підсолоджений ксилітолом, і це дає йому ряд переваг:- Запобіга..
1 637 грн.
0
Льодяник з ксилітолом на паличці Xylipop (50 шт) зі смаком ЧОРНИЦІОсновні характеристики:- Не містить цукру;- Не містить аспартаму та інших синтетичних підсолоджувачів;- Без глютену;- Без лактози;- Без ГМО;XYLIPOP на 100% підсолоджений ксилітолом, і ..
1 637 грн.
Хіт продажу
0
Жувальна гумка з ксилітолом Xylitol Chewing Gum – перцева м’ята (30 шт)Основні характеристики:– Попереджає карієс;– Ремінералізує зуби;– Перешкоджає відкладенню зубного нальоту;– Рекомендовано діабетикам (при дотриманні дієти);– Не містить аспартам і..
119 грн.
Хіт продажу
0
Жувальна гумка з ксилітолом Xylitol Chewing Gum - зелений чай (30 шт)Основні характеристики:- Попереджає карієс;- Ремінералізує зуби;- Перешкоджає відкладенню зубного нальоту;- Рекомендовано діабетикам (при дотриманні дієти);- Не містить аспартам і с..
119 грн.
0
Льодяник з ксилітолом на паличці Xylipop (50 шт)Основні характеристики:- Містить натуральні кісточки полуниці;- Не містить цукру;- Не містить аспартаму та інших синтетичних підсолоджувачів;- Без глютену;- Без лактози;- Без ГМО;XYLIPOP на 100% підсоло..
1 637 грн.
0
Льодяники з ксилітолом Xylitol Drops, м'ята (26 шт)Основні характеристики:- Збільшують слиновиділення;- Запобігають карієс;- Ремінералізующая зуби;- Скорочують зубний наліт;- Підходять веганам;Льодяники miradent® Xylitol Drops - прекрасна альтернатив..
204 грн.
Хіт продажу
0
Жувальна гумка з ксилітолом проти ксеростомії Aquuamed, маракуйя (30 шт)Основні характеристики:- Підсилює слиновиділення;- Знижує кількість нальоту;- Профілактика карієсу;- Зміцнює зубну емаль;Сухість в ротовій порожнині (ксеростомія) викликана дисфу..
119 грн.
Хіт продажу
0
Льодяник з ксилітолом на паличціОсновні характеристики:- Містить натуральні кісточки полуниці;- Не містить цукру;- Не містить аспартаму та інших синтетичних підсолоджувачів;- Без глютену;- Без лактози;- Без ГМО;XYLIPOP на 100% підсолоджений ксилітоло..
33 грн.
0
Жувальна гумка з ксилітолом Xylitol Chewing Gum - кориця (30 шт)Основні характеристики:- Попереджає карієс;- Ремінералізує зуби;- Перешкоджає відкладенню зубного нальоту;- Рекомендовано діабетикам (при дотриманні дієти);- Не містить аспартам і сорбіт..
119 грн.
Новинка 2023
Хіт продажу
0
Жувальна гумка з ксилітолом Xylitol Chewing Gum - кавун (30 шт)Основні характеристики:- Попереджає карієс;- Ремінералізує зуби;- Перешкоджає відкладенню зубного нальоту;- Рекомендовано діабетикам (при дотриманні дієти);- Не містить аспартам і сорбіто..
119 грн.
Хіт продажу
0
Жувальна гумка з ксилітолом Xylitol Chewing Gum - журавлина (30 шт)Основні характеристики:- Попереджає карієс;- Ремінералізує зуби;- Перешкоджає відкладенню зубного нальоту;- Рекомендовано діабетикам (при дотриманні дієти);- Не містить аспартам і сор..
119 грн.
Хіт продажу
0
Жувальна гумка з ксилітолом Xylitol Chewing Gum для дітей - яблуко (30 шт)Основні характеристики:- Попереджає карієс;- Ремінералізує зуби;- Перешкоджає відкладенню зубного нальоту;- Рекомендовано діабетикам (при дотриманні дієти);- Не містить аспарта..
119 грн.
Хіт продажу
0
Жувальна гумка з ксилітолом Xylitol Chewing Gum для дітей - полуниця (30 шт)Основні характеристики:- Попереджає карієс;- Ремінералізує зуби;- Перешкоджає відкладенню зубного нальоту;- Рекомендовано діабетикам (при дотриманні дієти);- Не містить аспар..
119 грн.
Хіт продажу
0
Льодяники з ксилітолом Xylitol Drops, вишня (26 шт)Основні характеристики:- Збільшують слиновиділення;- Запобігають карієс;- Ремінералізующая зуби;- Скорочують зубний наліт;- Підходять веганам;Льодяники miradent® Xylitol Drops - прекрасна альтернатив..
204 грн.
Хіт продажу
0
Льодяники з ксилітолом Xylitol Drops, диня (26 шт)Основні характеристики:- Збільшують слиновиділення;- Запобігають карієс;- Ремінералізующая зуби;- Скорочують зубний наліт;- Підходять веганам;Льодяники miradent® Xylitol Drops - прекрасна альтернатива..
204 грн.
Продано
0
Льодяники з ксилітолом Xylitol Drops, асорті (100 шт)Основні характеристики:- Збільшують слиновиділення;- Запобігають карієс;- Ремінералізующая зуби;- Скорочують зубний наліт;- Підходять веганам;Льодяники miradent® Xylitol Drops - прекрасна альтернат..
1 063 грн.
Продано
0
Льодяник з ксилітолом на паличці Xylipop (25 шт)Основні характеристики:- Містить натуральні кісточки полуниці;- Не містить цукру;- Не містить аспартаму та інших синтетичних підсолоджувачів;- Без глютену;- Без лактози;- Без ГМО;XYLIPOP на 100% підсоло..
972 грн.

А ви знали, що жувати жуйку корисно для мозку? сучасні дослідження показують, що жувальна гумка знижує рівень стресу, покращує роботу пам'яті, сприяє спалюванню зайвих калорій і навіть може допомогти позбавитися від такої шкідливої звички як паління. Спеціальні жувальні гумки також допоможуть запобігти появі карієсу, усунути зубний наліт і вирішити безліч інших завдань, пов'язаних з гігієною і здоров'ям ротової порожнини. А якщо ваша дитина любить солодке, то в нашому магазині ви можете купити корисні льодяники і жувальну гумку з ксилитолом для дітей, які реминерализируют зубну емаль і є корисним замінником звичайним солодощам. 

Чим корисні жувальна гумка та льодяники з ксилітом

На думку експертів, жувальні рухи підвищують частоту серцебиття, завдяки чому в мозок поступає більша кількість кисню. Це позитивно впливає на пам'ять, сприйняття нової інформації ще й підвищує рівень серотоніна - гормону щастя. У жувальній гумці без цукру відсутні калорії, а сам процес жування відволікає від думок про їжу та допомагає позбавитися від зайвої ваги.

У складі жувальній гумці від німецького виробника засобів для догляду за ротовою порожниною Miradent, цукор і фруктоза, які негативно впливають на зубну емаль замінені натуральним замінником цукру - 100% ксилітом. Цей натуральний компонент вже більше 50 років використовують відомі європейські виробники в продуктах для діабетиків та в товарах для стоматологічного сегменту.

Ксиліт: користь та ефективність у стоматології для дітей і дорослих

Ксиліт - це 100% натуральний та корисний аналог цукру - березовий цукор, який виготовляють з кукурудзи, деяких овочів і фруктів. На смак він нагадує звичайний цукор, але на відміну від штучних цукрозамінників не має специфічного післясмаку, який багатьом не подобається. У сучасному світі багато корисних солодощів та лікарських препаратів, таких як льодяники, жуйки, сиропи від кашлю, зубні пасти, цукерки, жувальні вітаміни та пастилу виготовляють саме на основі Xylitol. 

Завдяки особливостям свого складу, ксиліт не є поживним середовищем для хвороботворних бактерій, що провокують карієс. Не маючи поживного середовища та можливості для розмноження, небезпечні мікроорганізми гинуть, знижується дія кислоти на зубну емаль та нормалізується кислотно-лужний баланс в ротовій порожнині.

До основних переваг ксиліту можна віднести:

 • абсолютна безпечність для дітей та дорослих;
 • природне збільшення вироблення слини та підвищення її захисних властивостей;
 • пролонгована дія продуктів з ксилітом;
 • поліпшення засвоєння вітамінів групи В;
 • низький глікемічний індекс (важливо для людей із діабетом) та калорійність;
 • запобігання карієсу на початковій стадії;
 • ремінералізація зубної емалі;
 • приємний смак.

Окремо необхідно відмітити важливість ксиліту в дитячій стоматології та профілактиці карієсу. Як відомо, здоров'я постійних зубів безпосередньо пов'язане із здоров'ям молочного комплекту, тому застосування засобів з березовим цукром (зубна паста, льодяники і жуйки, ополіскувачі):

 • насичує зуби кальцієм;
 • уповільнює зростання шкідливих бактерій;
 • підходить для застосування з першого зубка;
 • абсолютно безпечно;
 • засоби мають приємний, солодкуваті смак, який дуже подобається діткам.

Жувальна гумка з ксилітом

У нашому магазині ви можете швидко та недорого купити спеціальну медичну жувальну гумку з ксилітом для дітей і дорослих з різним смаком та у різній фасовці. Такі жуйки є одним з допоміжних способів щоденної профілактики карієсу та додатковим доглядовим засобом для здоров'я ротової порожнини у дітей та дорослих. На нашому сайті представлена медична жувальна гумка з ксилітом від німецького виробника Miradent на будь-який смак:

 • кориця;
 • свіжі фрукти;
 • м'ята або перцева м'ята;
 • полуниця та яблуко;
 • журавлина;
 • кавун NEW!
 • зелений чай.

Зручна упаковка від 30 штук. Найефективніше жувальна гумка працює після їжі, а на день рекомендується вживати 4-5 подушечок для дорослих та 2-3 подушечки для дітей.

Жувальні гумки та льодяники з ксилітом при ксеростомії

Якщо ви помітили зменшення кількості слини в ротовій порожнині - не ігноруйте цей момент, оскільки слина виконує безліч корисних функцій:

 • бере участь у процесі регенерації тканин ротової порожнини;
 • підтримує кислотно-лужний баланс;
 • сприяє розм'якшенню їжі та полегшує ії ковтання;
 • зволожує ротову порожнину, що допомагає правильній артикуляції;
 • забезпечує смакові відчуття, завдяки наявності у складі води.

Симптоми ксеростомії (сухості у роті) :

 • важко проковтнути їжу;
 • можуть з'являтися заїди в кутиках рота;
 • неприємний присмак та запах з рота;
 • запалення ясен, дискомфортні відчуття за наявності ортоконструкцій.

Топовими засобами для боротьби із ксеростомією є жувальна гумка та льодяники з ксилітом. До складу жуйки, наприклад, входять яблучна кислота та гліцерин, які стимулюють слиновиділення та прекрасно утримують вологу. У складі льодяників є антибактеріальний агент лізоцим та лактат кальцію, який зміцнюють зубну емаль, компенсують дефіцит кальцію в організмі та є набагато ефективнішими по своїй дії, чим такий популярний у нас глюконат кальцію. Льодяники та медична жувальна гумка з ксилітом не містять цукру, глютену, ГМО і інших шкідливих компонентів.

Льодяники з ксилітом

Чи можуть льодяники приносити користь зубам та піклуватися про здоров'я ротової порожнини? Так, якщо це льодяники від Miradent, які не містять шкідливих компонентів, таких як цукор і фруктоза, а за приємний солодкий смак в них відповідає натуральний Xylitol. Такі смачні цукерочки не лише прекрасно замінять шкідливі солодощі маленьким та дорослим ласунам, але і потурбуються про зубну емаль, оскільки вони:

 • зменшують кількість зубного нальоту;
 • зміцнюють зубну емаль;
 • запобігають розмноженню шкідливих бактерій та запобігають появі карієсу;
 • рекомендовані людям зі зниженим слиновиділенням;
 • мають натуральний смак;
 • освіжають подих.

Льодяники з ксилітом запаковані в індивідуальні упаковки або оформлені у ще зручнішому форматі - на паличці, та представлені у нашому магазині з різними смаками:

 • м'ята;
 • вишня;
 • полуниця (з натуральними кісточками, для кращого очищення зубного нальоту);
 • диня;
 • маракуя;
 • чорниця;
 • банан.

Широкий асортимент корисних солодощів - льодяники з ксилітом та  медична жувальна гумка з ксилітом представлені на нашому сайті за найкращою ціною. Також наші професійні консультанти допоможуть підібрати  необхідні засоби по догляду за зубами і ротовою порожниною, які підходять саме вам.

Відгуки
Іванна
Іванна
18.10.2023
Льодяник з ксилітолом на паличці Xylipop зі смаком ЧОРНИЦІ
Льодяник з ксилітолом на паличці Xylipop зі смаком ЧОРНИЦІ
Син дуже любить їх смакувати. ..
Іванна
Іванна
18.10.2023
Щітка від 0 до 18 місяців First Brush (2 шт) - Blue
Щітка від 0 до 18 місяців First Brush (2 шт) - Blue
Супровід щіточки для перших зубчиків. Комфортні, м'ягенькі, зручно тримати. Раніше брали зелені, а тепер взяли блакитні. ..
Іванна
Іванна
18.10.2023
Щітка від 0 до 18 місяців First Brush (2 шт) - Teal
Щітка від 0 до 18 місяців First Brush (2 шт) - Teal
Дуже класні зубні щіточки для перших зубчиків, нам полюбилися. Купляли раніше для старшого сина, а тепер і для молодшого також...
Іванна
Іванна
18.10.2023
Дитяча зубна щітка Kid's Brush, Policeman Bill
Дитяча зубна щітка Kid's Brush, Policeman Bill
Хороша зубна щітка. Сину дуже подобається. Зубну щітку вже змінили на нову, а песиком-поліцейським ще бавиться...
Іванна
Іванна
18.10.2023
Зубна паста brush-baby Applemint (від 0 до 3 років)
Зубна паста brush-baby Applemint (від 0 до 3 років)
Прекрасна зубна паста. Беру її вже не вперше. Дуже задоволена і вважаю, що це було ідеальне рішення купити її як першу для чищення маленьких зубчиків...
Іванна
Іванна
18.10.2023
Зубна паста brush-baby Dinosaur Spearmint (3+)
Зубна паста brush-baby Dinosaur Spearmint (3+)
Чудова зубна паста, беру її не вперше. Син чистить нею зубчики щодня з величезним задоволенням після кожного прийому їжі і не тільки. Рекомендую, для діток від 3 років ідеально...
Аня
Аня
16.06.2023
Cool&Calm Teether - Yellow/Blue
Cool&Calm Teether - Yellow/Blue
Чудовий прорізувач, краще використовувати після охолодження в холодильнику..
Антон
Антон
17.05.2023
Mirafluor з CHX 0,06% (100мл)
Mirafluor з CHX 0,06% (100мл)
Мій стоматолог поради мені даний продукт. дуже задоволений результатом..