0
0

Miradent

Закінчується
0
Спеціалізовані флоси Mirafloss Implant CHX від компанії Miradent - невід'ємний аксесуар для тих, хто має брекети, імпланти чи мостоподібні протези! Цей флос використовує міцну та тонку волосінь, покриту м'якою щетиною, насичену диглюконатом хлоргекси..
365 грн.
Закінчується
0
В роті слизова порожнина самостійно епітелізується, наприклад, легко має загоюватися ранева поверхня після видалення зуба. Однак може розвинутись інфекція, якщо в пацієнта слабкі захисні механізми. В таких випадках використовуються бактеріостатичні с..
1 574 грн.
Закінчується
0
Інтердентальна щітка Pic Brush Set - Yellow - це ефективний інструмент для догляду за брекетами та міжзубними проміжками, який дозволяє забезпечити комплексний та дбайливий догляд за ортодонтичними конструкціями та інтердентальним простором. ..
222 грн.
Закінчується
0
Капи Mirafluor®-Tray застосовують для лікувальних та профілактичних паст та матеріалів, зокрема з гелями для фторування, наприклад mirafluor®-gel. Ці капи неймовірно якісні та комфортні для використання. Мають правильну форму, тому сподобаються кожно..
1 547 грн.
1
Асортимент заохочувальних іграшок для дітей включає в себе тваринки, годиннички, перстеньки, кораблики та автомобілі, а також спеціальні скриньки для зберігання молочних зубків, гнучкі ручки та медальки, які допомагають заспокоїти малюка і відвести й..
1 201 грн.
0
Paroguard chx - це готовий до використання ополіскувач для порожнини рота, який містить 0,2% д-глюконату хлоргексидину та 250 ppm фториду. Цей засіб призначений для полоскання, очищення та захисту флори порожнини рота, не містить спирту і ментолу. У ..
3 091 грн.
0
Набір запасних йоржиків – це асортимент вишуканих компонентів, спеціально створених для ефективного догляду за брекетами та міжзубними проміжками. Забезпечуючи повноту та надійність, цей набір гарантує задоволення кожному покупцеві. Турбота про стан ..
307 грн.
0
Тим, хто носить брекети або використовує штучні конструкції в роті, важливо забезпечити дійсно ретельний догляд за здоров'ям порожнини рота. З цією метою компанія Miradent представляє спеціальний набір інструментів для гігієни порожнини рота - I-Prox..
445 грн.
0
Капи Mirafluor®-Tray призначені для застосування з лікувальними та профілактичними пастами, а також з матеріалами, такими як гелі фторування, включаючи, наприклад, mirafluor®-gel. Ці капі відрізняються високою якістю та зручністю у використанні. Їх п..
1 547 грн.
0
Reso-pac® - адгезивна ранева пов’язка на основі целюлози для захисту ран в ротовій порожнині. Містить мірру (в’яжучий та гемостатичний засіб). Засіб може бути також використаний як капа для лікувальних засобів, гемостатиків чи фторидів. Завдяки своєм..
3 929 грн.
0
Дані льодяники неймовірно смачні та корисні. Вони підійдуть для людей, у який у роті сухо. Актуальні для щоденного догляду за вашими зубами. Цукру у них немає, тому для зубів це лише позитивний момент. З ними у вас буде відчуття свіжості у роті. ..
1 130 грн.
0
Цей настій на основі мірри та бензоїну призначений для покращення слизової порожнини рота. Слизова порожнина рота володіє властивістю самостійної епітелізації, але при послабленні захисних механізмів може розвиватися інфекція. У таких випадках застос..
622 грн.
Хіт продажу
0
Цей поліруетановий зуб-антистрес є справді ефективною допомогою для зняття стресу та релаксації. Він ідеально підійде для тривожних та напружених пацієнтів будь-якого віку.З ним процес відвідин стоматологічного кабінету пройде швидко та безболісно.&n..
296 грн.
0
Пісочний годинник від miradent® сприяє формуванню у дитини свідомості про важливість догляду за порожниною рота ще з самого дитинства. Використовується для відліку часу під час чищення зубів і легко кріпиться до будь-якої гладкої поверхні за допомого..
200 грн.
1
Набір запасних йоржиків – це колекція високоякісних компонентів, спеціально розроблених для ефективного догляду за брекетами та міжзубними проміжками. Забезпечуючи повноту та надійність, цей набір гарантує задоволення кожному покупцеві. Турбота про с..
307 грн.
0
Ця смачна та корисна гумка від компанії Miradent  - це просто незамінна річ у вашому домі. Особливо, якщо вас хвилює здоровя ваших зубів. Ксиліт, який знаходиться у цій гумці, дуже корисний і не шкідливий, на відміну від цукру. Щоб не хворіти, т..
1 760 грн.
0
Набір запасних йоржиків для догляду за брекет-системою та міжзубними проміжками є невід'ємною частиною регулярного утримання ортодонтічного обладнання. Цей комплект розроблений для забезпечення ефективного та безпечного догляду за брекетами, а також ..
307 грн.
0
Дитяча зубна щітка прорізувач Infant-O-Brush - Yellow від Miradent - це інноваційний засіб для догляду за дитячими зубами, спеціально розроблений для комфортної та ефективної гігієни поруч із проростаючими зубами. Ця щітка відзначається численними пе..
222 грн.
0
Щіточка для чищення міжзубних проміжків Pic-Brush від компанії Miradent винятково функціональна та зручна. Це робить її ефективною серед інтердентальних щіточок, що присутні на ринку. Ця щіточка ідеально підходить для щоденного чищення пластинок, бре..
222 грн.
0
Щіточка для чищення міжзубних проміжків Pic-Brush від компанії Miradent визначається своєю винятковою функціональністю та зручністю, роблячи її однією з найефективніших серед інтердентальних щіточок, що присутні на ринку. Ця щіточка ідеально підходит..
222 грн.
0
Капи Mirafluor®-Tray призначені для застосування з лікувальними та профілактичними пастами, а також із матеріалами, такими як гелі для фторування, наприклад, mirafluor®-gel. Ці капи відрізняються найвищою якістю та зручністю використання завдяки свої..
1 547 грн.
0
Дитяча зубна щітка "Kid’s Brush" від компанії Miradent ідеально підходить для дітей від 3 років. Завдяки своїй ультрам'якій голівці, вона дбайливо очищає дитячі ніжні ясна, не завдаючи їм шкоди. Щітка має підставку, що дозволяє їй стійко стояти на ст..
217 грн.
0
Основні характеристики:Попереджає карієс.Ремінералізує зуби.Перешкоджає відкладенню зубного нальоту.Рекомендовано діабетикам (при дотриманні дієти).Не містить аспартам і сорбітол.Підходить для веганів...
2 025 грн.
0
Міжзубні проміжки є однією з головних зон ризику для розвитку карієсу, оскільки вони легше накопичують мікроорганізми і не так ефективно очищаються під час щоденного чищення зубів. Використання зубної нитки є обов'язковим для ефективного очищення нав..
205 грн.

У даному розділі представлені товари для щоденного домашнього та професійного догляду за ротовою порожниною, тому, якщо Ви дбаєте про здоров'я зубів та ясен, то цей розділ нашого інтернет-магазину створений саме для Вас.

Якісна гігієна порожнини рота є одним із основних інструментів для запобігання утворенню карієсу та профілактики стоматологічних захворювань. Процедура з очищення ротової порожнини повинна проводитись регулярно вранці після сніданку та ввечері перед сном, а в ідеалі – після кожного прийому їжі з використанням дієвих доглядових засобів від перевірених виробників.

Бренд miradent® засновано у 1946 році та є частиною сімейної німецької корпорації Hager & Werken. Вже з 1982 року компанія розпочала активні розробки прогресивних та високоефективних засобів для повсякденного та професійного догляду за ротовою порожниною. Результатом спільної діяльності провідних фармацевтів компанії та професійних стоматологів високого рівня стала широка лінійка якісної продукції, яка відповідає сучасним світовим стандартам та э популярною як у стоматологічних клініках, так і у щоденному домашньому догляді.

Інтернет-магазин Maximusplus є офіційним дистриб'ютором торгової марки Miradent в Україні, тож ціни на продукцію бренду Вас приємно здивують. Всі засоби, які представлено на нашому сайті, мають сертифікати якості, пройшли низку клінічних випробувань, які довели їхню високу ефективність, гіпоалергенність та безпеку у використанні для різних вікових категорій.

Переваги продукції Miradent

На нашому сайті представлені найпопулярніші засоби для гігієни та догляду за ротовою порожниною за найкращою ціною.

У лінійку бренду Miradent входять:

1. Основні засоби гігієни для ротової порожнини

 • зубні щітки для дітей
 • зубні щітки для дорослих
 • профілактичні зубні пасти
 • лікувальні зубні пасти

2. Додаткові засоби для догляду за ротовою порожниною

 • інтердентальні зубні щітки (міжзубні йоржики)
 • ополіскувачі для ротової порожнини
 • засоби для фторування зубної емалі
 • щітки для очищення мови
 • одноразові зубні щітки
 • засоби для догляду за брекетами та ортодонтичними конструкціями
 • флоси, настінні бокси з флоссом, змінні котушки з флоссом
 • стоматологічні професійні засоби для догляду за ротовою порожниною в післяопераційний період
 • засоби для домашнього та професійного відбілювання зубного ряду
 • засоби для очищення язика та щік
 • флос-зубочистки
 • таблетки та ополіскувачі для індикації зубного нальоту
 • льодяники та жувальні гумки з ксилітолом
 • допоміжні товари для дітей – мотиваційні іграшки, коробочки для молочних зубів, дитячий пісочний годинник, яскраві тримачі для зубної щітки
 • позиції для професійного використання (стоматологічне дзеркало, що не затуманюється, капи, контейнери для зберігання ітд).

Відмінною рисою лінійки товарів компанії Miradent для професійного використання є їхня практичність, простота використання та необхідність багатьох позицій для щоденної роботи стоматологів. Висока ефективність засобів, зручність та безпека використання, німецька якість та широкий асортимент робить доглядові засоби для гігієни ротової порожнини популярними і для домашнього використання для дорослих та дітей. На нашому сайті ви зможете підібрати повний спектр базових та допоміжних засобів для профілактики стоматологічних захворювань, які допоможуть зберегти ваші зуби здоровими на довгі роки.

Чому варто придбати засоби для додаткового догляду за ротовою порожниною

Багато людей впевнені, що зубної щітки та пасти цілком достатньо для того, щоб зберегти зуби здоровими. Але, на жаль, часто плановий огляд у стоматолога підносить не зовсім приємний сюрприз.

Вся справа в тому, що існує ще безліч факторів, що мають вплив на здоров'я ротової порожнини:

 • залишки їжі та перекусів, кава-брейків, посиденьок з друзями, після яких ви не змогли почистити зуби;
 • паління (електронні сигарети також негативно впливають на здоров'я зубів та ясен);
 • фізіологічні особливості – є важкодоступні місця, з яких звичайна зубна щітка просто фізично неспроможна видалити залишки їжі та зубного нальоту. Там на допомогу приходить флос, міжзубні йоржики, флос-зубочистки;
 • ксеростомія (сухість у роті) – тут допоможуть питний режим, спеціальні льодяники або жуйки, які підвищать вироблення слини та знизять неприємні відчуття;
 • авітаміноз, що може спричинити кровоточивість ясен;
 • встановлення брекетів або інших ортодонтичних конструкцій, що потребують ретельного очищення спеціальними девайсами;
 • гормональні зміни (наприклад, при вагітності може розвинутись гінгівіт вагітних по причині зміни гормонального фону);
 • поява в сім'ї дитини – окрім регулярного догляду за молочними зубами дитини із допомогою батьків, необхідно привчати дитину до навичок самостійної гігієни, а це набагато простіше зробити в ігровому форматі, використовуючи веселі тримачі для щітки, пісочний годинник, як таймер чищення зубів, чарівні коробочки для передачі молочних зубів Зубної феї, жувальні таблетки для наочної демонстрації якості чищення, та й шкідливі солодощі можна замінити корисними льодяниками та жуйками з ксилітолом;
 • бажання відбілити зубний ряд чи підготовити зубів до встановлення вінірів.

Це не повний перелік того, чому у вашому домашньому арсеналі засобів для догляду за ротовою порожниною, крім якісної зубної щітки та зубної пасти, повинні бути ефективні ополіскувачі, засоби для очищення міжзубного простору, пристрої для очищення язика та щік та інші аксесуари, необхідні для вашого здоров'я .

Відгуки
Арсен
Арсен
15.02.2024
Дентальні серветки Dental Wipes, (Brush-baby)
Дентальні серветки Dental Wipes, (Brush-baby)
Якісні серветки. Ідеально підійшли для нашого малюка. ..
Андрій
Андрій
29.01.2024
Прорізувач FrontEase Teether - Pink, (Brush-baby)
Прорізувач FrontEase Teether - Pink, (Brush-baby)
Гарний прорізувач. Брали сину. Він йому дуже сподобався. ..
Іванна
Іванна
29.01.2024
Льодяники з ксилітолом Xylitol Drops, м'ята (26 шт), (Miradent)
Льодяники з ксилітолом Xylitol Drops, м'ята (26 шт), (Miradent)
Дуже смачні льодяники. І я і чоловік і донька їх справді обожнюємо...
Борис
Борис
16.01.2024
Пом’якшуючий гель для очищення язика Tong Clin (50 мл), (Miradent)
Пом’якшуючий гель для очищення язика Tong Clin (50 мл), (Miradent)
Чудовий гель. Після використання залишається приємне відчуття у роті..
Олег
Олег
10.01.2024
Перстені Miratoi (100 шт), (Miradent)
Перстені Miratoi (100 шт), (Miradent)
У моєму стоматологічному кабінеті ці іграшки просто необхідні. Діток відволікають від процесу лікування. ..
Віктор
Віктор
05.01.2024
Набір для очищення язика Tong Clin Set, (Miradent)
Набір для очищення язика Tong Clin Set, (Miradent)
Якісний набір. Користуюся більше місяця і повністю задоволений. ..
Ірина
Ірина
03.01.2024
Ополіскувач для ротової порожнини з активним киснем OXYSAFE® Active+F (500мл), (Miradent)
Ополіскувач для ротової порожнини з активним киснем OXYSAFE® Active+F (500мл), (Miradent)
Якісний ополіскувач. Користуємося всією родиною. Нам він до вподоби. ..
Орест
Орест
02.01.2024
Зубна паста Tutti Frutti (вік 3+), (Brush-baby)
Зубна паста Tutti Frutti (вік 3+), (Brush-baby)
Чудова зубна паста для нашої донечки. Вона завжди каже, що вона дуже смачна. ..